Rocznica śmierci Dawida Ozdoby. Mama zabrała głos. Jej słowa rok od tragedii łamią serce

i

Autor: AKPA / www.instagram.com/p/Cx5gxksMQ3n/ Rocznica śmierci Dawida Ozdoby. Mama zabrała głos. Jej słowa rok od tragedii łamią serce

PRZEJMUJĄCY WPIS MAMY

Rocznica śmierci Dawida Ozdoby. Mama zabrała głos. Jej słowa rok od tragedii łamią serce

2023-10-03 9:46

Śmierć Dawida Ozdoby wstrząsnęła jego znajomymi, internautami, fanami freak-fightów, dziennikarzami, ale przede wszystkim rodziną. Niespodziewane odejście najbardziej odczuła jego mama. W jej życiu wciąż jest duża pustka, o czym świadczy najnowszy wpis w mediach społecznościowych. Długi, przejmujący, rozdzierający post skierowała w kierunku swojego zmarłego syna.

Spis treści

  1. Rocznica śmierci Dawida Ozdoby - słowa mamy

Rocznica śmierci Dawida Ozdoby wypada 3 października 2023. Urodził się w lutym 1977 roku, a popularność zyskał za sprawą show Amazonki. Rozgłos przyniósł mu także związek z Edytą Herbuś. Natomiast młodsze pokolenie znało Ozdobę jako zawodnika MMA. Stoczył walkę z Robertem Burneiką na gali MMA Attack 3 i Dawidem Ambroziakiem oraz z Markiem AdBusterem Hoffmanem, kolejno na Fame MMA 1 i Fame MMA 2. Nie przykładał się do treningów, dlatego trzy swoje walki przegrał. Ostatecznie postanowił odpuścić sobie sporty walki. Niedługo później wyjaśnił swoją decyzję. Na konferencji prasowej gali Prime MMA w lutym 2022 roku opowiedział o swoich problemach. Mówił: - Uciekłem od hejtu i ludzi. Teraz już wiem. To była straszna depresja i trauma. Różne rzeczy się wydarzyły, ale teraz wróciłem do ludzi. Jednocześnie dał swoim fanom nadzieję, że jeszcze kiedyś pojawi się w oktagonie.

Jacek Murański rozmawia ze zmarłym Mateuszem. Dał mu radę z drugiego świata!

Dawid Ozdoba nie żyje

Rocznica śmierci Dawida Ozdoby - słowa mamy

Minął rok od śmierci Dawida Ozdoby, a dla jego mamy to 12 miesięcy tęsknoty za ukochanym synem. W najnowszym wpisie na Instagramie zadała mu pytania związane z życiem po śmierci. Porusza kwestię tego, czy znalazł już lepsze miejsce w innym wymiarze i czy jest szczęśliwszy niż był na ziemi. W rozdzierającym serce wpisie wyraziła też miłość i dumę, że mogła być jego mamą przez 45 lat. Napisała:

Dawidku jutro minie rok jak przeszedłeś do innego wymiaru. Podobno gdzieś tam jest lepsze miejsce niż ziemia . Czy znalazłeś Dawidku to lepsze miejsce ? Czy jesteś tam szczęśliwy bardziej niż byłeś tutaj . Jesteś w moim sercu na zawsze i tam zostaniesz do końca świata. Jestem dumna i szczęśliwa , ze mogłam być Twoją mamą przez 45 lat chociaż chciałam być nią o wiele dłużej.Tak bardzo tęsknię za Tobą Synek . Miłość i tęsknota tak bardzo boli. Czekam na ponowne spotkanie z Tobą już po tamtej stronie może już niedługo. Kochałam Ciebie tak bardzo Synek. Byłeś sensem mojego życia i żyłam dla Ciebie. Teraz czekam na ten czas , żeby ponownie się spotkać i bardzo mocno Ciebie przytulić. Do zobaczenia Skarbie Twoja mama Ewcia jak mnie nazywałeś Boże dlaczego?? 

- w komentarzach pojawiło się mnóstwo słów współczucia i wiele podnoszących na duchu zdań. Tancerz spoczął na cmentarzu w Drawsku Pomorskim.

Wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, rozmowy, porady, wsparcia psychologicznego lub rozmowy z psychiatrą. Ponad to pod numerem Centrum Wsparcia można umówić się na rozmowę z prawnikiem lub pracownikiem socjalnym, jeśli istnieje taka potrzeba.

Poza wykonaniem połączenia na numer 800 70 2222 można poprzez stronę internetową https://liniawsparcia.pl/ nawiązać czat lub wysłać e-mail do specjalisty. Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111. Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123 Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212. 

Kryzys psychiczny to moment, kiedy czujesz, że problemy Cię przerastają, czujesz, że więcej już nie udźwigniesz. Jego powodem może być także śmierć bliskiej osoby, wiadomość o chorobie, ale także życie w ciągłym stresie. Przedłużanie się takiego stanu może prowadzić do depresji. Czasem załamaniu nerwowemu towarzyszą myśli samobójcze. W takiej sytuacji warto zasięgnąć porady specjalisty.