Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

2015-08-14 18:08
Robin Thicke i Nicki Minaj
Autor: print screen YouTube Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together

Robin Thicke i Nicki Minaj na garden party w nowym teledysku do wspólnego utworu Back Together. Nowy klip duetu jest już dostępny w sieci. Szczegóły na temat nowej piosenki autora hitu Blurred Lines znadziecie na ESKA.pl 

Robin Thicke i Nicki Minaj w przepełnionym słońcem i zabawą teledysku Back Together. Ten kawałek zaliczył swoją premierę na początku sierpnia 2015 roku i promuje nadchodzącą płytę Robina Thicke. Jeżeli chodzi o samo nagranie video, to ciężko o bardzej lekki i letni teledysk. Klimat amerykańskiego garden party zorganizowanego przez klasę wyższą - tak w skrócie można opisać klip Robina Thicke i Nicki Minaj. Za reżyserię Back Together odpowiada Ben Mor. Nagranie powstało w Miami. 

Robin Thicke - nowa płyta już w 2015 roku? 

Thicke to niezwykle płodny artysta. Od 2002 roku udało mu się wydać 7 płyt. Ostatnia z nich Paula powstała po rozstaniu z żoną oraz po zdobyciu międzynarodowego rozgłosu, który zawdzięcza utworowi Blurred Lines. Teraz Robin Thicke zbiera materiał muzyczny na kolejny ósmy już krążek. Co się na nim znajdzie? Z pewnością duet z Nicki Minaj - Back Together oraz pierwszy singiel Morning Sun. Niestety wokalista nie zdradził jeszcze dokładnej daty premiery nowego krążka. Nie jest nawet znany tytuł ósmego albumu. Jakkolwiek maszyna promująca nadchodzące wydawnictwo została wprawiona w ruch. 

>> WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM!

Polub fanpage Radia ESKA na Facebooku i zobacz Jankesa śpiewającego „Thank You Very Much” w sukni Margaret na gali ESKA Music Awards 2015! 

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze