Robin Schulz poprawia humor, motywuje i dodaje energii piosenką All We Got!

Robin Schulz poprawia humor, motywuje i dodaje energii piosenką All We Got!
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Robin Schulz poprawia humor, motywuje i dodaje energii piosenką All We Got!

Nadzieja, energia i uśmiech - wszystko to płynie z nowej piosenki, pod którą podpisuje się Robin Schulz. Jak brzmi utwór All We Got? Przekonajcie się słuchając go i oglądając teledysk na ESKA.pl.

Trzeba sobie radzić, z tym, co się ma - brzmi jak banał w normalnych czasach, ale w szalonym 2020 roku nic nie jest takie oczywiste. W swej nowej piosence All We Got, Robin Schulz próbuje uchwycić zmagania dnia codziennego. Nawiązując współpracę ze szwedzką wokalistką i autorką piosenek Kiddo, próbuje zmienić otaczającą nas ponurość w triumf. W nowym singlu Robin Schulz łączy porywające, fortepianowe akordy z wirującymi smykami. Kiedy po raz pierwszy usłyszałem demo All We Got, od razu zakochałem się w unikatowym głosie Kiddo i przesłaniu tej piosenki - mówi Robin. - Długo pracowałem i udoskonalałem ten utwór i jestem niezwykle podekscytowany, że w końcu go wydajemy.

Bardzo podoba mi się ta słodko-gorzka magia, którą stworzyliśmy z Robinem na temat obecnej sytuacji na świecie - dodaje Kiddo. - W takich czasach, stawiasz pytania, zaczynasz doceniać to, co brałaś za oczywiste i chcesz wykorzystać jak najwięcej z tego, co masz. Jeśli to wszystko, co mamy, dlaczego nie pójść na całość.

All We Got - nowa piosenka Robina Schulza

Teledysk do All We Got nakręcono w Bukareszcie, w Rumunii. Klip przedstawia historię przyjaźni dwóch gimnastyczek, które grają dwie byłe zawodniczki Olivia Cimpian (brązowy medal podczas Młodzieżowych Europejskich Mistrzostw 2016 i czterokrotna młodzieżowa mistrzyni Rumunii) oraz Andrada Craciun (była reprezentantka młodzieżowej reprezentacji Rumunii).

All We Got to następca ostatniego singla Robina Schulza - Alane, który okazał się kolejnym sukcesem dla niemieckiego DJ-a i producenta. Piosenka dotarła do 6. miejsca oficjalnej listy singli w Niemczech, na 3. pozycję europejskiego airplay oraz do top 100 zestawienia Spotify Global. W Niemczech i Francji utwór pokrył się złotem, dołączając do imponującej kolekcji 275 złotych, platynowych i diamentowych wyróżnień na 30 rynkach.

Kiddo znana jest z singli Drunk & I Miss You, Bang My Head czy Coming Down. Jako jedna z najbardziej ekscytujących i kreatywnych autorek piosenek w Szwecji, współpracowała z takimi wykonawcami John Newman, Dagny, Yellow Claw i Icona Pop.

Najnowsze