Robin Schulz, Krzysztof Zalewski i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 19.06.2020

2020-06-19 10:52
New Music Friday
Autor: okładki singli

Piątek to nie tylko weekendu początek, ale również dzień, kiedy gwiazdy muzyki prezentują swoje najnowsze numery. Czyje hity na pewno znajdą się na waszej wakacyjnej playliście? W New Music Friday usłyszycie między innymi najnowszy kawałek Robina Schulza czy remiks doskonale znanego wszystkim megahitu Voyage Voyage, dzięki któremu przeżyje on swoją drugą młodość! Kogo jeszcze usłyszycie na antenie Radia ESKA? Sprawdźcie na ESKA.pl.

Fani muzyki nie mogą narzekać na nudę. Czerwiec 2020 przyniósł już wiele gorących nowości muzycznych, a jak się okazuje - to jeszcze nie koniec! W piątek, 19 czerwca 2020 roku, w ramach New Music Friday, na antenie Radia ESKA usłyszycie najnowsze kawałki waszych ulubionych artystów. Te piosenki sprawią, że od razu poczujecie wakacje! Nie zabraknie całkowicie autorskich numerów, jak również przeróbek doskonale znanych wam hitów, które dzięki nowym wersjom, na nowo podbiją listy przebojów na całym świecie.

Czyje kawałki po raz pierwszy wybrzmiały właśnie w piątek 19 czerwca w ramach New Music Friday w Radiu ESKA? Eskowi słuchacze mieli okazję zapoznać się między innymi z najnowszym numerem uwielbianego w naszym kraju Robina Schulza, którego hit In You Eyes z Alidą zawładnął umysłami milionów ludzi na całym świecie. Czy podobnie będzie z numerem Alane? Wszystko na to wskazuje! Kto jeszcze zagościł na naszej antenie? Pełną listę znajdziecie poniżej!

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 19.06.2020

W każdy piątek, mamy dla was dawkę nowej muzyki od waszych ulubionych artystów. Premierowe kawałki gramy od samego rana na antenie Radia ESKA w ramach New Music Friday. 19 czerwca, poza wspomnianym Robinem Schulzem, swoje najnowsze single zaprezentowali również między innymi Krzysztof Zalewski oraz MVRT (Marta Gałuszewska) z gościnnym udziałem Vijaya i Sofii Zlatko. Wszystkie je usłyszycie na naszej antenie!

New Music Friday w Radiu ESKA 19 czerwca wygląda następująco:

  • Duboss - Voyage, Voyage [Imanbek Edit]
  • MVRT (Marta Gałuszewska), Vijay & Sofia Zlatko - Rooftop
  • Robin Schulz - Alane
  • Bodybangers & LIZOT feat. byMIA - Mad Love
  • Krzysztof Zalewski - Tylko Nocą
  • Don Diablo ft. Andy Grammer - Thousand Faces
  • Vanotek - Talk To Me

Zagłosujcie na waszą ulubioną nowość muzyczną!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze