Robin Schulz & Dennis Lloyd, Minelli i inni. Sprawdź New Music Friday w Radiu ESKA!

2021-11-12 10:16

Za oknami jesień w pełni, ale na antenie Radia ESKA dbamy o to, by cały czas było gorąco. Pomagają nam w tym wasi ulubieni wykonawcy, którzy nie zwalniają tempa i prezentują swoje nowe kawałki. Kogo usłyszymy w ramach New Music Friday w Radiu ESKA 12 listopada 2021?

New Music Friday w Radiu ESKA - 12.11 zapowiada się niezwykle emocjonująco, biorąc pod uwagę premiery, jakie zaprezentujemy wam na antenie! Choć za oknami już jesień, u nas lato w pełni! A to wszystko za sprawą waszych ulubionych artystów muzycznych, którzy cały czas zaskakują nowymi propozycjami muzycznymi. W ten piątek na antenie Radia ESKA usłyszycie prawdziwe bangery, które z pewnością zagoszczą na waszych playlistach. New Music Friday 12.11 to między innymi efekt współpracy Robina Schulza i Dennisa Lloyda, czyli wpadający w ucho numer Young Right Now. Kogo jeszcze usłyszycie w piątek, 12 listopada? Sprawdźcie już teraz!

Piosenki, które w 2021 roku kończą 10 lat!

New Music Friday w Radiu ESKA - 12.11.2021

Piątek 12 listopada obfituje w wiele nowości muzycznych, obok których nie można przejść obojętnie! Najważniejsze premiery usłyszycie tradycyjnie na antenie ESKI. Sprawdźcie, kto PREMIEROWO zagości na naszej antenie.

  • Robin Schulz & Dennis Lloyd - Young Right Now
  • Minelli - Nothing Hurts
  • Quarterhead, Cheat Codes, KIDDO - Lucky
  • Yves V & ALPHACAST - Airballoon
  • Michał Szczygieł - Nie Ma Co Plakać
  • Little Mix - No (Galantis Radio Edit)
Sonda
Najlepsza nowość 2. tygodnia listopada to:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze