Robert Wojciechowski - kim jest uczestnik The Voice of Poland 2020? Odwrócił 4 fotele!

2020-09-27 11:19 Rafał Wróblewski
Robert Wojciechowski - kim jest uczestnik The Voice of Poland 2020? Odwrócił 4 fotele!
Autor: TVP Robert Wojciechowski - kim jest uczestnik The Voice of Poland 2020? Odwrócił 4 fotele!

Kim jest Robert Wojciechowski z The Voice of Poland 11? Uczestnik zwrócił na siebie uwagę śpiewając utwór Before You Go. Wokalistę, który oczarował wszystkich trenerów muzycznego programu, poznacie bliżej na ESKA.pl.

Robert Wojciechowski - kim jest uczestnik The Voice of Poland 2020? Warto przyglądać się rozwojowi i karierze tego wokalisty, ponieważ już w Przesłuchaniach w Ciemno pokazał, że ma ogromny talent. Śpiewając w swoim stylu jeden z najpopularniejszych utworów poprzedniego roku odwrócił wszystkie fotele, a trenerzy zbierali szczęki z podłogi. Edyta Górniak wciskając guzik powiedziała głośne: WOW

Robert Wojciechowski - kim jest?

Gitarzysta, wokalista urodzony w Poznaniu (Polska) pracujący jako zawodowy muzyk. Od dzieciństwa słucha bluesa i rock & rolla. Za każdym razem, gdy gra na gitarze, wkłada do niej pełne uczucia. Należy do wielu zespołów i tworzy własną oryginalną muzykę. W 2015 roku grał w Carnival Magic w Stanach Zjednoczonych. Ma na koncie album  Feel That You Live, wydany w 2017 roku. Za jego sprawą opowiada o podróżach z małego miasteczka, w którym mieszka - do dużych miast i krajów, w których był w przeszłości. 

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Robert Wojciechowski w The Voice of Poland 2020

Robert Wojciechowski w The Voice of Poland 11 w przesłuchaniach w ciemno oczarował trenerów śpiewając megahit Before You Go. Piosenka, pod którą podpisuje się Lewis Capaldi, została zaprezentowana w niezwykle oryginalnym stylu, który przekonał wszystkich trenerów. Każdy z nich wcisnął przycisk i odwrócił swoje fotele. Robert Wojciechowski ostatecznie zdecydował, że dołączy do ekipy Urszuli Dudziak. 

Najnowsze