Robert Karaś - mma, waga, wzrost, wiek, książka, żona, zarobki, dzieci. Kto to jest?

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS Robert Karaś - mma, waga, wzrost, wiek, książka, żona, zarobki, dzieci. Kto to jest?

Robert Karaś - mma, waga, wzrost, wiek, książka, żona, zarobki, dzieci. Kto to jest?

2023-02-03 17:03

Robert Karaś zaskoczył swoją decyzją o spróbowaniu swoich sił w nowej dyscyplinie sportu. Po tym, gdy osiągnął ogromny sukces w triathlonie postanowił sprawdzić się w mieszanych sztukach walk. Kim jest Robert Karaś? Dlaczego warto go znać? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Robert Karaś - mma
  2. Robert Karaś - waga
  3. Robert Karaś - wzrost
  4. Robert Karaś - wiek
  5. Robert Karaś - książka
  6. Robert Karaś - żona
  7. Robert Karaś - zarobki
  8. Robert Karaś - dzieci

Robert Karaś - mma, waga, wzrost, wiek, książka, żona, zarobki, dzieci, to kwestie, które najczęściej pojawiają się obok nazwiska popularnego sportowca, w wyszukiwarce. Kto to jest? Kim jest Robert Karaś? Długodystansowiec, ponieważ jest rekordzistą świata w Ultra Triathlonie na dystansie pięciokrotnego Ironamana. W Meksyku otrzymał ten tytuł pokonując dystans liczący ponad 1000 kilometrów z czasem 67:58:01. 4 kwietnia 2022 dowiedzieliśmy się, że Karaś zadebiutuje w okrągłej klatce podczas Fame MMA 14. Ostatecznie do tego debiutu nie doszło przez kontuzję. Sportowiec po raz pierwszy w klatce pojawił się 3 lutego 2023.

Robert Karaś - mma

Robert Karaś po wielu sukcesach triathlonowych postanowił spróbować swoich sił w zupełnie innej dziecinie sportu. 14 maja 2022 miał zadebiutować w oktagonie na gali Fame MMA 14. Jego rywalem miał być Adam Josef, a tak naprawdę Adam Modzelewski, który urodził się w Stanach Zjednoczonych, a obecnie mieszka w Polsce. Zyskał popularność w mediach społecznościowych za sprawą swojej wytrwałej pracy nad wyrzeźbioną sylwetką. Ostatecznie do tej walki nie doszło. Karaś zadebiutował 3 lutego 2023 w starciu z Filipem Filipkiem Marcinkiem.

Robert Karaś - waga

Robert Karaś prowadzi zdrowy tryb życia. Na jego ciele nie znajdziecie ani grama tłuszczu, a jedynie mięśnie. Nowy dobytek Fame MMA waży około 65 kilogramów.

Robert Karaś - wzrost

Robert Karaś ma 177 centymetrów wzrostu.

Jak przygotować się do gali FAME MMA? | ESKA XD - Fit vlog #30

Robert Karaś - wiek

Ile lat ma Robert Karaś? Urodził się w 1989 roku.

Robert Karaś - książka

Robert Karaś na stronie internetowej robertkaras.com prowadzi sprzedaż książki Moja Siła - Jak Oszukać Umysł. Za jej sprawą macie szansę dowiedzieć się i poznać historię sportowca oraz jego drogę do tytułów. Jak radził sobie z bólem i brakiem snu, nie tylko podczas pięciokrotnego Ironmana, ale również podczas bicia rekordów na podwójnym i potrójnym dystansie? Co przeżywał w czasie pobijania rekordu? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie właśnie w jego książce.

Robert Karaś - żona

Robert Karaś był żonaty z Natalią Ćwik. Obecnie tworzy szczęśliwy związek z Agnieszką Włodarczyk, czyli popularną aktorką.

Robert Karaś - zarobki

Robert Karaś jest rekordzistą świata w Ultra Triathlonie na dystansie pięciokrotnego Ironamana, zdobywcą tytułu mistrza świata chociażby w podwójnym Ironmanie w latach 2017 i 2019, a w 2018 ustanowił rekord świata na dystansie potrójnego Ironmana. W rozmowie z Pulsem Biznesu przyznał, że bycie triathlonistą wiążę się z własną działalnością gospodarczą. Dzięki sponsorom i swoim oszczęnościom udało mu się opłacić sprzęt i obiekty sportowe za około 22-25 tysięcy złotych miesięcznie. Nie wlicza w to kosztów podróży, opłat wpisowych itp. Robert Karaś znalazł się wysoko w karcie walk Fame MMA. Możliwe, że wysoka jest też gaża za walkę. Wszelkie informacje o zarobkach sportowca są tajne.

Robert Karaś - dzieci

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk 7 lipca 2021 powitali na świecie swojego syna, Milana.

Sonda
Fame MMA 18 - jaką walkę byś zobaczył(a) najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE