Robert Gawliński

i

Autor: WBF

Robert Gawliński - wiek, żona, Wilki, Grecja, Instagram

2021-08-20 15:39

Robert Gawliński to postać, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Frontman zespołu Wilki z powodzeniem kontynuuje karierę sceniczną, zaskakując swoich fanów. Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestaw najważniejszych informacji o artyście, których najczęściej poszukują polscy internauci.

Robert Gawliński - wiek, żona, Grecja, Instagram: oto informacje, których internauci poszukują najczęściej. Lider zespołu Wilki to bez wątpienia jeden z najbardziej charyzmatycznych i uwielbianych wokalistów w naszym kraju. Przez wszystkie lata działalności z zespołem wylansował wielkie hity, które śpiewała cała Polska. Piosenki takie jak Baśka, Urke czy Na zawsze i na wieczność na stałe zapisały się na kartach historii polskiej muzyki rozrywkowej. Co wiadomo o frontmanie popularnej formacji?

Robert Gawliński - wiek

Ila lat ma Robert Gawliński? Wokalista urodził się 31 sierpnia 1963 roku, co oznacza, że w 2021 roku kończy 58 lat.

Robert Gawliński - żona

Charyzmatyczny artysta od ponad 30 lat pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim. Wybranką serca Roberta Gawlińskiego jest Monika Gawlińska. Para pobrała się w 1987 roku. Owocami miłości piosenkarza i jego żony są synowie Beniamin i Emanuel.

Polskie zespoły muzyczne. Jak nazywa się wokalista?

Pytanie 1 z 10
Wokalistką zespołu Bajm jest:

Robert Gawliński - Grecja

Dlaczego internauci poszukują hasła Grecja w kontekście wokalisty? Artysta wspólnie z rodziną regularnie odwiedzają kojarzący się z wakacjami kraj. Gdy wybuchła pandemia, piosenkarz poinformował w mediach społecznościowych o przeprowadzce właśnie do Grecji. Gawliński wyznał nawet, że zajmował się tam uprawą oliwek!

Robert Gawliński - Instagram

Frontman Wilków posiada oczywiście konto na Instagramie, jednak nie jest tam bardzo aktywny. Znajdziecie go pod nickiem: robert_gawlinski.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!