Robert Gawliński - wiek, żona, Wilki, Grecja, Instagram

2021-08-20 15:39
Robert Gawliński
Autor: WBF

Robert Gawliński to postać, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Frontman zespołu Wilki z powodzeniem kontynuuje karierę sceniczną, zaskakując swoich fanów. Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestaw najważniejszych informacji o artyście, których najczęściej poszukują polscy internauci.

Robert Gawliński - wiek, żona, Grecja, Instagram: oto informacje, których internauci poszukują najczęściej. Lider zespołu Wilki to bez wątpienia jeden z najbardziej charyzmatycznych i uwielbianych wokalistów w naszym kraju. Przez wszystkie lata działalności z zespołem wylansował wielkie hity, które śpiewała cała Polska. Piosenki takie jak Baśka, Urke czy Na zawsze i na wieczność na stałe zapisały się na kartach historii polskiej muzyki rozrywkowej. Co wiadomo o frontmanie popularnej formacji?

Robert Gawliński - wiek

Ila lat ma Robert Gawliński? Wokalista urodził się 31 sierpnia 1963 roku, co oznacza, że w 2021 roku kończy 58 lat.

Robert Gawliński - żona

Charyzmatyczny artysta od ponad 30 lat pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim. Wybranką serca Roberta Gawlińskiego jest Monika Gawlińska. Para pobrała się w 1987 roku. Owocami miłości piosenkarza i jego żony są synowie Beniamin i Emanuel.

Polskie zespoły muzyczne. Jak nazywa się wokalista?

Pytanie 1 z 10
Wokalistką zespołu Bajm jest:

Robert Gawliński - Grecja

Dlaczego internauci poszukują hasła Grecja w kontekście wokalisty? Artysta wspólnie z rodziną regularnie odwiedzają kojarzący się z wakacjami kraj. Gdy wybuchła pandemia, piosenkarz poinformował w mediach społecznościowych o przeprowadzce właśnie do Grecji. Gawliński wyznał nawet, że zajmował się tam uprawą oliwek!

Robert Gawliński - Instagram

Frontman Wilków posiada oczywiście konto na Instagramie, jednak nie jest tam bardzo aktywny. Znajdziecie go pod nickiem: robert_gawlinski.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze