Robbie Williams wystąpił w Toruniu. Jego koncert zobaczycie w telewizji! Kiedy i gdzie?

2019-12-09 19:18
Robbie Williams
Autor: materiały prasowe

Robbie Williams wystąpił w Toruniu z dziesięcioosobowym zespołem. Nagranie koncertu na żywo odbyło się 8 grudnia w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki z udziałem kilkusetosobowej publiczności. Williams, przeplatając kolejne części koncertu ciętymi dowcipami, z których słynie, wykonał kilkanaście utworów ze swojej najnowszej, dwunastej studyjnej płyty „The Christmas Present”.

Robbie Williams w Polsce - piosenki zaskoczyły fanów! W setliście znalazły się takie świąteczne klasyki jak „Winter Wonderland” i „Merry Xmas Everybody”, nowe utwory, m.in. „Bad Sharon” (który na płycie wykonuje z bokserem Tysonem Fury), czy promujący album singiel „Time For Change”. Na finał publiczność usłyszała największe przeboje Williamsa – „Feel” i „Angels”. - Rewelacja! Ubawiłam się tak, że cała twarz boli mnie od śmiechu. Jest bardzo dowcipny i robi fantastyczny show!; Wspaniałe, widowiskowe wydarzenie; Było fantastycznie, jesteśmy zachwycone; Fenomenalny kontakt z publicznością. Nie mogę doczekać się, aż Robbie znów przyjedzie do Polski – tak koncert recenzowali zachwyceni widzowie zaraz po wyjściu z sali.

Świąteczna Gala Robbiego Williamsa - kiedy i gdzie oglądać?

Robbie Williams wyrównał właśnie rekord Elvisa, podbijając listę najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii po raz trzynasty! Lepszy wynik w swoim kraju mają jedynie The Beatles. Artysta pracował nad „The Christmas Album” trzy lata, podczas których powstało 35 utworów. Zaproszenia do studia przyjęli Rod Stewart, Jamie Cullum, Bryan Adams i bokser Tyson Fury. Dwupłytowy album ukazał się 22 listopada. TVP2 wyemituje świąteczną galę Robbiego Williamsa 25 grudnia o 20:10. Organizatorami i partnerami gali są Sony Music, TVP2, Grupa Kapitałowa Energa, Wojewódzko Kujawsko-Pomorskie, Miasto Toruń i SOS Music.

Najnowsze