Rihanna z piersiówką! Na Grammy 2017 bawiła się wyjątkowo dobrze

2017-02-13 17:01

Rihanna najprawdopodobniej była jedną z najlepiej bawiących się gwiazd, a wszystko dzięki ukrytej piersiówce! 

Rihanna na Grammy 2017 nie występowała ani nie otrzymała żadnej statuetki. Postanowiła się jednak dobrze bawić. Nie czekając na afterparty Rihanna na publiczności z koleżanką wyciągnęła piersiówkę popijając jej zawartość. Nie umknęło to uwadze internautów, którzy sytuacje szybko przerobili w gifa, a ten od rana 13 lutego krąży po sieci. Na swoim Instagramie udostępniła go nawet sama zainteresowana ;)

Kolejne nagrania z Rihanną w roli głównej wskazują, że piersiówka i jej zawartość nie zawiodły, a Rihanna na Grammy 2017 bawiła się wyśmienicie mimo tego, że nie udało się jej zdobyć żadnej nagrody.

Grammy to jedne z najważniejszych nagród w przemyśle muzycznym. Przyznawane są każdego roku przez amerykańską Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji. Tegoroczna ceremonia rozdania statuetek Grammy 2017 odbyła się 12 lutego w Los Angeles. Imprezę poprowadził James Corden, znany z programu Carpool Karaoke. Największą zwyciężczynią tegorocznej gali okazała się Adele, która zdobyła pięć statuetek w najważniejszych kategoriach.

Najnowsze