Rihanna wydała drugą piosenkę do Czarnej Pantery 2! Born Again lepsze niż Lift Me Up?

2022-11-11 12:09
Rihanna
Autor: Universal Music Polska Rihanna powróciła z piosenką Lift Me Up.

Rihanna niespodziewanie wydała kolejną piosenkę do filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. 11 listopada 2022 w seriwsach streamingowych pojawił się utwór Born Again. To drugi po Lift Me Up motyw muzyczny nowej produkcji Marvela. Która piosenka bardziej wam się podoba? Posłuchajcie nowości od Rihanny.

Rihanna wreszcie powróciła do muzyki. Kazała na siebie czekać aż 6 lat, bo tyle minęło od jej ostatniej płyty. Premiera piosenki Lift Me Up z pewnością była jednym z największych wydarzeń muzycznych tego roku. Motyw przewodni do drugiej części Czarnej Pantery okazał się hitem. Zdobył kilkanaście milionów wyświelteń w zaledwie dobę, a później trafił na drugie miejsce notowania Billboard Hot 100. Rihannę wyprzedziła jedynie Taylor Swift z singlem Anti-Hero. 11 listopada Rihanna bez zapowiedzi wydała drugą piosenkę do filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Miało to związek z premierą filmu, która odbyła się właśnie tego dnia. Jak brzmi Born Again, nowa piosenka barbadoskiej gwiazdy?

ZOBACZ TAKŻE: Rihanna - oto jej wielki powrót z nową piosenka. Warto było czekać 6 lat?

Rihanna wydała piosenkę Lift Me Up. To jej powrót po 6 latach!

Rihanna - nowa piosenka Born Again

Rihanna prezentuje nową piosenkę. Born Again jest już dostępne we wszystkich serwisach streamingowych. Utwór ma nieco inne brzmienie niż Lift Me Up. Nie jest to klasyczna ballada. Fani artystki komentują w mediach społecznościowych, że druga piosenka z Czarnej Pantery 2 brzmi jak utwór, który mógłby znaleźć się na solowej płycie artystki. Posłuchajcie Born Again i weźcie udział w ankiecie. 

Sonda
Która piosenka RIhanny podoba się wam bardziej?

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu - fabuła, premiera

Po śmierci króla T'Challi, królowa Ramonda, Shuri, M'Baku, Okoye i Dora Milaje stają w obronie swojego ludu przed interwencją światowych mocarstw. Otwierając nowy rozdział swojej historii, mieszkańcy Wakandy łączą siły z War Dog Nakią i Everettem Rossem, by wytyczyć nowy kierunek dla swojego królestwa. Produkcja pojawiła się na ekranach kin w dniu 11 listopada 2022 roku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze