Rihanna - oto jej wielki powrót z nową piosenka. Warto było czekać 6 lat?

2022-10-28 16:07
Rihanna
Autor: Universal Music Polska Rihanna powróciła z piosenką Lift Me Up.

Rihanna powróciła! Kazała czekać na siebie długo, bo aż 6 lat. Tyle czasu minęło od jej ostatniego singla. Fani zastanawiali się, czy kiedykolwiek wróci do nagrywania muzyki. Teraz wiadomo już, że artystka nie porzuciła muzycznej kariery. Lift Me Up to jeden z największych powrotów 2022 roku. Czy warto było czekać? Utwór mógł zaskoczyć niektórych słuchaczy.

Rihanna wydała pierwszą piosenkę od 6 lat. Lift Me Up premierowo można było usłyszeć w Radiu ESKA już z samego rana 28 października. Na tę premierę czekali wszyscy fani muzyki pop. Rihanna to bez wątpienia jedna z największych gwiazd XXI wieku. Jeszcze kilka lat temu jej piosenki odnosiły spektakularne sukcesy. Artystka ma na koncie kilkanaście singli, które śpiewał cały świat. Fani zastanawiali się, jaki będzie utwór z którym powróci po przerwie w karierze. Kilka dni przed publikacją Lift Me Up pojawiła się informacja, że będzie to ballada promująca film Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Za kompozycję odpowiadają Rihanna, nigeryjska piosenkarka Tems oraz laureaci Oscarów - Ludwig Göransson i Ryan Coogler. Jak brzmi nowy singiel Rihanny?

ZOBACZ TAKŻE: Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu - data premiery, obsada, fabuła

Rihanna wydała piosenkę Lift Me Up. To jej powrót po 6 latach!

Rihanna - nowa piosenka Lift Me Up

Rihanna nie zdecydowała się na powrót z tanecznym utworem w stylu Don't Stop The Music czy We Found Love. Lift Me Up to spokojna, wzruszająca ballada, która została napisana w hołdzie dla Chadwicka Bosemana. Aktor grał główną rolę w pierwszej części Czarnej Pantery. Zmarł w 2020 roku. - Podnieś mnie. Przytrzymaj mnie. Trzymaj mnie blisko, Zdrów i cały - śpiewa w refrenie Rihanna. To piosenka na ponure jesienne wieczory, która na pewno zdobędzie serca wielu słuchaczy. Jak oceniacie powrót Rihanny?

ZOBACZ TAKŻE: Rihanna i Beyoncé wystąpią w Polsce w 2023? Trasy koncertowe coraz bardziej realne!

Sonda
Podoba ci się nowa piosenka Rihanny?

Rihanna - piosenki do Czarnej Pantery 2

Lift Me Up nie jest jedyną piosenką, jaką Rihanna napisała i nagrała do filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Amerykańskie media podają, że w ścieżce dźwiękowej filmu pojawi się również inny utwór - Born Again. Data premiery nie jest jednak jeszcze znana.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze