Rihanna śpiewa Blessed i wspiera koleżankę. Czy nowa płyta RiRi coraz bliżej?

2019-09-18 16:06
Rihanna śpiewa Blessed i wspiera koleżankę. Czy nowa płyta RiRi coraz bliżej?
Autor: ANGELA WEISS / AFP / EAST NEWS Rihanna śpiewa Blessed i wspiera koleżankę. Czy nowa płyta RiRi coraz bliżej?

Rihanna dawno nie nagrała nowego utworu, więc fani zaczęli się martwić, że gwiazda nie czuje już miłości do muzyki. Na szczęście okazało się, że artystka wciąż myśli o śpiewaniu. RiRi na swoim instagramowym profilu udostępniła cover piosenki Blessed. Jak brzmi utwór w wykonaniu barbadoskiej piosenkarki? Posłuchajcie sprawdzając na ESKA.pl!

Rihanna śpiewa Blessed, więc wśród fanów zrodziła się nadzieja, że gwiazda w końcu wyda nową płytę. RiRi zaśpiewała utwór na swoim InstaStories. Gwiazda ma ponad 75 mln obserwujących na Instagramie, więc wszystko, co się tam pokaże, od razu wzbudza zainteresowanie mediów. Oryginalnie za piosenkę odpowiada Shenseea, nazywana księżniczką dancehallu. 

Rihanna śpiewa Blessed - piosenka

Shenseea wydała Blessed w maju tego roku, a w kawałku gościnnie pojawia się Tyga. O tym, że artystka to prawdziwy talent, warto przekonać się również, oglądając to wykonanie. Tej dziewczynie wróżymy wielką karierę! Shenseea napisała singiel wspólnie z Rvssian (Bad Bunny, Vybz Kartel, Sean Paul), Theronem oraz Stephenem McGregorem (Drake, Nelly Furtado, Shakira). Artystka tak opowiada o swoim utworze: 

Jestem niezmiernie wdzięczna Bogu oraz wszystkim, którzy mnie wspierają. Piosenka jest wyrazem tej wdzięczności. Mam nadzieję, że każdy po przesłuchaniu znajdzie w sobie więcej siły. Chciałabym, by moi fani kochali siebie za to, jacy są oraz zastanowili się, za co oni są wdzięczni. Wszystko to może odbywać się przy dźwiękach dobrej muzyki.

Najnowsze