Rihanna KNEBLUJE boksera na gali muzycznej! O co chodziło? [VIDEO]

2015-06-29 18:58
Rihanna na BET awards - wyniki wyszukania Twitter
Autor: twitter.com Rihanna na BET awards - wyniki wyszukania Twitter

Rihanna zakleiła taśmą usta Floyda Mayweathera w czasie gali BET Awards. O co chodziło? Sprawdziliśmy reakcje na ten wyczyn Riri.

Na galę BET Awards Rihanna przyniosła ze sobą rolkę srebrnej taśmy klejącej. Oglądający uroczystość w telewizji i internecie, zaczęli zadawać sobie pytanie, po co Rihanna ma taśmę w ręku, skoro nie pasuje ona wcale do okoliczności, ale ona tylko zaczęła się nią bawić i pokazywać do kamer. Dlaczego Rihanna miała taśmę klejącą? Fani na społecznościach prezentowali swoje teorie: że taśma to nowa biżuteria, że Riri sponsoruje firma produkująca taśmę, a może spodziewała się problemów z garderobą... Inni spodziewali się porwania. Okazało się, że to nietypowa forma promocji teledysku Rihanny Bitch Better Have My Money!

Po chwili wyjaśniło się do czego ma służyć srebrna taśma Rihanny: Rihanna urwała kawałek, i spokojnym ruchem przykleiła ją... na twarzy siedzącego obok pięściarza światowej klasy Floyda Mayweathera. Bokser okazał zdziwienie tym, że Riri zakleiła mu usta, ale nie zerwał taśmy tylko siedział z nią przyklejoną. W tym czasie Rihanna, jak gdyby nigdy nic usiadła na swoim miejscu i udawała niewiniątko.

Najnowsze