Rihanna i Kings Of Leon wystąpili podczas Sylwestra 2012 u Romana Abramowicza. Zobacz na Eska.pl przeboje tych wykonawców [VIDEO]

2013-01-02 22:31

Rihanna i Kings Of Leon to gwiazdy Sylwestra 2012 jaki zorganizował dla swoich przyjaciół rosyjski miliarder Roman Abramowicz. Impreza odbyła się na Karaibach, a zaproszonych na nią zostało ponad 400 gości! Zobacz na Eska.pl największe hity Rihanny oraz Kings Of Leon.

Rihanna i Kings Of Leon byli gwiazdami prywatnej imprezy sylwestrowej. Co trzeba zrobić, aby gwiazdy takie jak RiRi zaśpiewały dla was i waszych przyjaciół? Przede wszystkim trzeba mieć bardzo zasobne konto w banku jak rosyjski miliarder Roman Abramowicz. W zeszłym roku podczas Sylwestra organizowanego przez Abramowicza zagrali Red Hot Chili Peppers. O zawrót głowy przyprawiają honoraria, jakie otrzymały gwiazdy za występy dla miliardera i jego gości. Kings Of Leon za koncert otrzymali 5 milionów dolarów. Podobną kwotę zainkasowała także RiRi.

Zobacz na Eska.pl Gorąca 100 - sprawdź, kto znalazł się na podium

Na liście gości Romana Abramowicza znalazły się również najpiękniejsze kobiety świata. Wśród nich była Kate Moss i top modelka Naomi Campbell. Rok temu również nie zabrakło pięknych pań, między innymi Salmy Hayek.

Zobacz Diamonds - Rihanna
Zobacz Use Somebody - Kings Of LeonNie czytałeś jeszcze?


Gangnam Style w wersji meksykańskiej! Zobacz hit internetu na Eska.pl!

EP

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze