Rihanna i Kings Of Leon wystąpili podczas Sylwestra 2012 u Romana Abramowicza. Zobacz na Eska.pl przeboje tych wykonawców [VIDEO]

2013-01-02 22:31

Rihanna i Kings Of Leon to gwiazdy Sylwestra 2012 jaki zorganizował dla swoich przyjaciół rosyjski miliarder Roman Abramowicz. Impreza odbyła się na Karaibach, a zaproszonych na nią zostało ponad 400 gości! Zobacz na Eska.pl największe hity Rihanny oraz Kings Of Leon.

Rihanna i Kings Of Leon byli gwiazdami prywatnej imprezy sylwestrowej. Co trzeba zrobić, aby gwiazdy takie jak RiRi zaśpiewały dla was i waszych przyjaciół? Przede wszystkim trzeba mieć bardzo zasobne konto w banku jak rosyjski miliarder Roman Abramowicz. W zeszłym roku podczas Sylwestra organizowanego przez Abramowicza zagrali Red Hot Chili Peppers. O zawrót głowy przyprawiają honoraria, jakie otrzymały gwiazdy za występy dla miliardera i jego gości. Kings Of Leon za koncert otrzymali 5 milionów dolarów. Podobną kwotę zainkasowała także RiRi.

Zobacz na Eska.pl Gorąca 100 - sprawdź, kto znalazł się na podium

Na liście gości Romana Abramowicza znalazły się również najpiękniejsze kobiety świata. Wśród nich była Kate Moss i top modelka Naomi Campbell. Rok temu również nie zabrakło pięknych pań, między innymi Salmy Hayek.

Zobacz Diamonds - Rihanna
Zobacz Use Somebody - Kings Of LeonNie czytałeś jeszcze?


Gangnam Style w wersji meksykańskiej! Zobacz hit internetu na Eska.pl!

EP

Najnowsze