Rihanna: ANTi - za darmo! Płyta Rihanny dostępna w serwisie Tidal!

2016-01-28 23:46
Rihanna: ANTi - za darmo! Płyta Rihanny już w serwisie Tidal!
Autor: Fot. Instagram Rihanna ANTi online w serwisie Tidal

Rihanna ANTi za darmo! Długo wyczekiwany krążek barbadoskiej wokalistki jest już dostępny legalnie w serwisie Tidal. Jakie piosenki znalazły się na nowej płycie Rihhany ANTi? Sprawdź szczegóły dotyczące nowego albumu piosenkarki na ESKA.pl!

Rihanna ANTi za darmo w serwisie Tidal! Płyta Rihanny ANTi online miała swoją premierę 28 stycznia 2016 roku. Najnowsze wydawnictwo wokalistki to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów roku. Płyta miała ukazać się już w listopadzie 2015 roku, jednak Rihanna długo odwlekała w czasie premierę ANTi. Przypomnijmy, że wokalistka na 2016 rok zaplanowała trasę koncertową ANTi World Tour podczas której będzie promowała swoje nowe wydawnictwo. Na koncertowej mapie Rihanny znalazła się również Polska. Rihanna w Warszawie wystąpi 5 sierpnia 2016 roku. Koncert Rihanny w Polsce odbędzie się na Stadionie Narodowym.

Rihanna ANTi - online Tidal

Album ANTi ukazał się online 28 stycznia 2016 roku w serwisie Tidal. Płytę Rihanny ANTi można za darmo i legalnie pobrać w serwisie streamingowym Tidal. Link do pobrania albumu znajduje się poniżej:

Rihanna - ANTi za darmo!

Rihanna ANTi - traclista

Na płycie Rihanny ANTi znalazło się trzynaście utworów. Wśród piosenek jest singiel Work nagrany we współpracy z Drakem. Ku zaskoczeniu fanów na krążku zabrakło wydanych w 2015 roku trzech utworów wokalistki. Poniżej pełna tracklista płyty ANTi:

 1. Consideration (feat. SZA)
 2. James Joint
 3. Kiss It Better
 4. Work (feat. Drake)
 5. Desperado
 6. Woo
 7. Needed Me
 8. Yeah, I Said It
 9. Same Ol’ Mistakes
 10. Never Ending
 11. Love on the Brain
 12. Higher
 13. Close to You

>> Rihanna - ANTi: online - piosenki, tracklista

Final door of #ANTIdiaRy is unlocked! Explore room 8 for #ANTI!! ANTIdiaRy.com Film zamieszczony przez użytkownika badgalriri (@badgalriri)

KL

Najnowsze