Reprezentowała Polskę na pierwszej Eurowizji Junior, teraz nagrywa covery!

Kasia Żurawik - Eurowizja Junior 2003
Autor: Junior Eurovision Song Contest Kasia Żurawik - Eurowizja Junior 2003

W 2003 roku reprezentowała nasz kraj na Eurowizji Junior, teraz nagrywa covery popularnych polskich wokalistów! Kim jest Kasia Żurawik i jak obecnie wygląda jej muzyczna kariera? Utalentowana piosenkarka nigdy nie przestała śpiewać!

Pierwsza Eurowizja Junior odbyła się dokładnie w 2003 roku i o zwycięstwo zawalczyło w niej aż 16 krajów! Polskę reprezentowała bohaterka naszego artykułu Katarzyna Żurawik, która jak się okazuje, mimo upływu czasu wciąż wiąże swoje życie z muzyką. W trakcie pierwszej dziecięcej Eurowizji nasza reprezentantka miała wtedy raptem 12 lat! Na konkursie wystąpiła siódma w kolejności i zaprezentowała utwór zatytułowany Coś mnie nosi. Na scenie u jej boku pojawili się znakomici tancerze, którzy dali popis dynamiczną i ciekawą choreografią. Niestety występ Kasi Żurawik nie przyniósł Polsce zwycięstwa. Otóż pierwszą edycję dziecięcej Eurowizji wygrała Chorwacja z piosenką Ti si moja priva ljubav.

Co słychać u naszej pierwszej reprezentantki po tylu latach? Czy nadal fascynuje się muzyką, która towarzyszyła jej od najmłodszych lat? Okazuje się, że Kasia Żurawik, która rozgłos medialny zyskała w 2003 roku nadal próbuje swoich sił w branży muzycznej! 29-latka nagrywa covery piosenek od popularnych polskich artystów, takich jak Bajm! Już teraz możecie posłuchać jej wykonania, które znajdziecie w serwisie YouTube. 

Kasia Żurawik - kim jest? 

Kasia Żurawik zdobyła rozgłos medialny już 2003 roku, kiedy dumnie reprezentowała Polskę na pierwszej Eurowizji Junior! Artystka śpiewem zajmuje się od najmłodszych lat i pomimo upływu czasu wciąż ma to samo hobby. Kasia Żurawik jakiś czas temu opublikowała na YouTube przepiękny cover utworu Co mi Panie Dasz od Bajm. Fani wokalistki nie mogli wyjść z podziwu nad jej anielskim głosem, co widzimy w komentarzach pod filmikiem. 

Eurowizja Junior 2020 - te kraje były o krok od wygranej!
Najnowsze