Reni Jusis - nowy teledysk Delta

2016-09-29 17:01

Reni Jusis pokazała nowy teledysk - koncertowy klip. Po "Bejbi Siter" i "Zombi Świat" nadszedł czas na kolejny klip Reni Jusis z płyty Bang. Zobaczcie teledysk do utworu "Delta"!

 

Reni Jusis - kadr z teledysku Delta
Autor: fot. Sony Music Reni Jusis - kadr z teledysku Delta

Reni Jusis prezentuje nowy teledysk - „Delta” to kolejna singlowa, niezwykle charakterystyczna kompozycja Reni Jusis, która doczekała się teledysku. Utwór jest zaskakujący, intensywny, przewrotny i doskonale oddaje brzmienie całego albumu BANG! Ponad 4 minutowy klip to zestawienie wielu krótkich fragmentów ukazujących Reni Jusis na scenie i poza nią. Ten „krótkometrażowy film” został zarejestrowany podczas kilku letnich koncertów w Olsztynie, Sopocie, Lublinie i Katowicach.

Kiedy okazało się,  że przy okazji koncertów powstaje sporo materiałów video, które moglibyśmy zmontować w klip promujący naszą jesienną trasę klubową, wybór mógł być tylko jeden: DELTA. Ogromnie się cieszę wraz z całym moim zespołem, że zupełnie spontanicznie powstał obraz, będący wspomnieniem naszych letnich koncertów. Nie mogliśmy sobie wymarzyć bardziej wzruszającej pocztówki z naszej wspólnej muzycznej podróży. Mam nadzieje, że ten klip po części ukazuje towarzyszące nam emocje, energię i przede wszystkim entuzjazm i radość jaka daje nam wspólne granie.

Przy okazji pragnę podziękować wszystkim zapaleńcom, którzy przyczynili się do powstania tego teledysku,  ponieważ jest to praca wybitnie zbiorowa. Dziękuję wszystkim organizatorom koncertów, operatorom, montażystom, zespołowi,  obsłudze technicznej i projektantom kostiumów, z którymi miałam przyjemność współpracować. I przede wszystkim dziękuję Wam - naszej publiczności,  której energia do dziś nas wypełnia. Ten klip jest dla Was i w dużej mierze o Was, bo bez Was nie byłoby nas.– mówi Artystka.

Reni Jusis koncerty

Jeżeli koncertowy teledysk was rozgrzał, sprawdźcie jak prezentuje się lista miast, które Reni Jusis odwiedzi podczas jesiennej trasy:

  • 08.10 – Katowice, Klubogaleria SARP
  • 15.10 – Wrocław, HAH
  • 21.10 – Lublin, Nadzieja
  • 29.10 – Poznań, SQ
  • 05.11 – Szczecin, Mojo Club
  • 12.11 – Ostrów WLKP., Stara Przepompownia
  • 19.11 – Katowice, HAH
  • 25.11 – Łódź, OHM
  • 25-27.11 – Warszawa, TBA
  • 03.12 – Kraków, Prozak 2.0

źródło: Sony Music

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze