Remo - Play Live

i

Autor: fot. kadry z teledysku DJ REMO Remo feat. Doniu & Young Multi - Play Live: premiera teledysku! Zobacz zapowiedź

Remo feat. Doniu & Young Multi - Play Live: premiera teledysku i zapowiedź płyty

2016-03-23 21:30

Remo feat. Doniu & Young Multi - Play Live: teledysk do nagrania premierowo pojawił się w środę, 23 marca 2016! Już wiemy, że warto było czekać na całość! Przekonajcie się sami - na ESKA.pl!

Remo feat. Doniu & Young Multi - Play Live: teledysk pojawił się w środę, 23 marca! Niepublikowaną zapowiedź zaprezentowaliśmy Wam przed jego premierą rzecz jasna w tym miejscu - na ESKA.pl. Już po jej obejrzeniu byliśmy przekonani, że jest to jeden z tych teledysków, na który warto jest czekać. Tancerki, zabawa, samochody, niespodziewane zwroty akcji i fantastyczne efekty specjalne - dzieje się naprawdę bardzo dużo! Oficjalnie wiemy również, że Play Live jest tytułowym utworem z nadchodzącego piątego studyjnego albumu Remo. Krążek pojawi się w czerwcu 2016 roku!

Play Live wideo:

 

Premiera teledysku do Play Live miała miejsce w środę, 23 marca o godzinie 20:00 na YouTube'owym kanale Remo RemikMyMusic oraz na - ESKA.pl!

Remo hity:

Remigiusz Łupicki, na muzycznej scenie znany jako Remo. Swoją karierę rozpoczął w 1994 roku i od tego czasu zagrał mnóstwo koncertów, podczas których zaprezentował swoje szlagierowe przeboje. Z pewnością znacie jego przeboje: My Music All My Life, Eo Ea, tytułowe You Can Dance oraz wielki przebój dyskotek My Music Song. Ostatnio wydał album Remofere, z którego pochodzi singiel We Are oraz Bombiste A! Właściciel wytwórni MyMusic jest pomysłodawcą Young Stars on Tour 2016: bilety, artyści, daty. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

RW