Rekord Hello - Adele lepsza niż One Direction i Taylor Swift!

2015-10-26 12:06
Adele w klipie do Hello
Autor: fot. YouTube-AdeleVEVO Hello teledysk: nim Adele pobiła rekord! Wyprzedziła One Direction i Taylor Swift!

Hello teledysk: to nim Adele ustanowiła nowy rekord wyświetleń w serwisie YouTube. Tym osiągnięciem pokonała One Direction i Taylor Swift. Kogo jeszcze? Sprawdź już teraz listę rekordzistów na Eska.pl. 

Hello teledysk: rekord Adele jest imponujący! Chyba nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy. Utwór z teledyskiem zapowiadający trzecie studyjne wydawnictwo zatytułowane "25" osiągnął niezwykły wynik odtworzeń. Czy możemy przypuszczać, że przyłoży się to na sprzedaż zbliżającej się płyty? Ta w sklepach pojawi się już 20 listopada, jednak już teraz możecie kupić ją w przedsprzedaży. Brytyjka swoim dokonaniem w serwisie YouTube pokonała między innymi One Direction i Taylor Swift! Sprawdźcie kogo jeszcze!

Adele - Hello: nowy rekord wyświetleń!

Teledyski Adele cieszą się ogromną popularnością, jednak żaden nie był tak popularny jak klip do "Hello". Obraz do pierwszego utworu zapowiadający płytę "25" zaledwie 24 godziny od premiery obejrzano 27 milionów razy! Tym rekordem Adele ustanowiła nowy rekord wyświetleń w serwisie YouTube. 6-minutowe wideo do nowej piosenki artystki wyreżyserował Xavier Dolan. Powstawał on w połowie października na peryferiach Montrealu. Klimatyczny obraz utrzymany jest w klimacie wiejskiej scenerii. Adele ma na swoim koncie mnóstwo, ale jeśli chodzi o odtworzenia teledysku, to jej pierwszy. 

Hello teledysk: One Direction pokonani!

Platforma muzyczna Vevo podała, że Adele jest nową rekordzistką serwisu YouTube w kategorii 'Muzyka'. 27 milionów odtworzeń teledysku do "Hello", to wysoko postawiona poprzeczka dla innych twórców. Kogo w tym osiągnięciu pokonała Angielka? Zobaczcie poniżej!

Selena Gomez - Good For You - klip do kawałka z albumu "Revival" zaledwie w 24 godziny od premiery widziało 6 milionów użytkowników YouTube.

 

One Direction - Best Song Ever - teledysk do tego nagrania 24 godziny od premiery został odtworzony ponad 12 mln razy. 

 

Miley Cyrus - Wrecking Ball - pamiętacie teledysk z kulą w roli głównej? W 24 godziny od premiery teledysk został odtworzony 19,3 mln razy!

 

Taylor Swift - Bad Blood - teledysk niczym film science-ficiton wzbudził zainteresowanie internautów! W 24 godziny zauważyło i obejrzało go 20 mln użytkowników serwisu YouTube. To właśnie do niej ostatni raz należał rekord odtworzeń.

 

Adele - Hello: nabijmy jej jeszcze więcej odtworzeń! Na tę chwilę (26.10.2015 godz. 11:05) wideo doczekało się blisko 69 milionów odsłon. Idzie po rekord hitu PSY - Gangnam Style?

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze