Katy Perry w reklamie Pyszne.pl

i

Autor: YouTube/Pyszne.pl

Reklama Pyszne.pl z Katy Perry. Co to za piosenka?

2022-05-20 15:34

Od kilku dni polscy widzowie mogą trafić na reklamę strony Pyszne.pl, w której występuje Katy Perry. W spocie z udziałem zagranicznej gwiazdy wykorzystano śpiewany przez nią utwór muzyczny. Co to za piosenka? Czy to któryś z kawałków artystki, który aktualnie podbija listy hitów poza granicami naszego kraju?

Katy Perry w reklamie Pyszne.pl to wielkie zaskoczenie dla wszystkich fanów artystki, jak i polskich widzów, którzy mieli okazję zobaczyć spot w telewizji. Mogąca się pochwalić kilkunastoma wielkimi hitami gwiazda popu została twarzą strony oferującej jedzenie na dowóz. Od razu warto zaznaczyć, że Pyszne.pl należy do zagranicznego właściciela, w związku z czym piosenkarka nagrała jedną reklamę, która będzie transmitowana w różnych częściach świata w odpowiedniej wersji językowej. To jednak prawdziwa gratka dla polskich KatyCats. W końcu kto, kto ma wielkiego idola, nie cieszy się z tego, że jest on zauważany przez publiczność? Z pewnością udział w reklamie pomoże przypomnieć o sobie Katy Perry, która w ostatnim czasie nie radzi sobie najlepiej, jeśli chodzi o sprzedaż muzyki. Ostatnia płyta Smile przepadła na listach, tak jak pochodzące z niej single.

Współpraca z Pyszne.pl dała mi mnóstwo radości, a przy tym była czymś najzupełniej naturalnym. Tak się składa, że na większości moich płyt ze wszystkich etapów mojej kariery obecne są podteksty kulinarne: truskawki, miętówki, a ostatnio nawet muchomory. Zamawianie jedzenia z dowozem to dla mnie częsty scenariusz na sobotnią noc. W klipie jest wszystko, co daje mi życiową radość: żywe, jasne kolory, dzikie stroje, językowe gry słowne z jedzeniem w roli głównej i wpadająca w ucho melodia – mówi o przedsięwzięciu Katy Perry.

W zrealizowanym spocie użyto nowego utworu piosenkarki. Czy dzięki reklamie może liczyć na kolejny globalny hit?

Sonda
Lubisz Katy Perry?

Reklama Pyszne.pl - piosenka Katy Perry

Jaki tytuł nosi piosenka użyta w spocie? Tego, niestety, nie wiadomo. Utwór został stworzony specjalnie na potrzeby kampanii promocyjnej. Sądząc jednak po reakcjach fanów, przypadł on im do gustu. Być może to dobry znak i gwiazda zdecyduje się na wypuszczenie kawałka w całości? Całą reklamę z udziałem Katy Perry możecie zobaczyć poniżej.

Katy Perry - tekst piosenki po polsku

Ding dong, Ring a ding ding ding dongCzy ktoś powiedział Pyszne.pl?Chcę curry talerz cały (z chlebkiem naan)Dużą porcję wezmę sobie (nikomu ani słowa)Açai pyszne są, wiadomoO tak, tak, zamawiam z dostawą do domuMałe sushi do seansu być musiA sałatka do śpiewania mnie nastrajaZakręcone lody żeby się ochłodzićCalifornia girl - trzeba jej dogodzićGdy produktów brakuje, apka mnie poratujeZamawiam to co chcę, kiedy chcęZ podwójnym serem pizzę zaraz zjemPobierz teraz na telefon, wybierz, kliknij i jużLiczę raz, dwa, trzy… moje latte na potrójnym puka prosto do drzwiZ klubu wracam (jem kanapkę)Jeszcze w wannie (bo mam chrapkę)Kurczak w sosie? Biorę porcje czterySmacznego życzy Wasza Katy PerryCzy ktoś powiedział Pyszne.pl?

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło