Red Hot Chilli Pipers, Perfect i Brodka zagrają w Oświęcimiu! Nowe gwiazdy LFO 2013! [VIDEO]

2013-01-28 19:08

Znamy kolejne gwiazdy Life Festival Oświęcim 2013! Stinga supportować będzie Monika Brodka, na scenie pojawią się także Red Hot Chilli Pipers i Perfect Symfonicznie. Sprawdź szczegóły LFO 2013 na Eska.pl!

>>> Czy wiesz, że Sting zagra w Oświęcimiu?

BRODKA
zaśpiewa na koncercie finałowym LFO2013, przed główną gwiazdą festiwalu – Stingiem. To kolejna gwiazda, która pojawi się na scenie na stadionie MOSiR w Oświęcimiu w sobotę, 29 czerwca. Z kolei grupa Perfect z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej będzie gwiazdą trzeciego dnia LFO. Przed legendą polskiej sceny muzycznej na scenie pojawi się szalony zespół Red Hot Chilli Pipers.

LFO 2013: Brodka supportem dla Stinga!

Monika Brodka, zwyciężczyni trzeciej edycji „Idola”, ma ostatnio świetną passę. Jej najnowsze dokonania zbierają świetne recenzje. Już wydana w 2010 roku płyta „Granda“ udowodniła odwagę młodej artystki, która porzuciła komercyjne wcielenie na rzecz ambitnego repertuaru, z którym mogła się w pełni utożsamić.W maju 2012 roku ukazał się minialbum BRODKI, zatytułowany „LAX“, promowany przez przebojowy utwór "Varsovie". Ta piosenka z pewnością pojawi się w repertuarze oświęcimskiego koncertu wokalistki.

LFO 2013: Perfect z pięknymi dziewczynami!


„Perfect Girls & Friends”- tak nazywa się prowadzona przez Wojciecha Zielińskiego orkiestra, która w piątek, 28 czerwca, będzie towarzyszyć grupie Perfect podczas wyjątkowego koncertu na stadionie MOSiR. Licząca blisko 50 osób orkiestra składa się w większości ze świetnie grających, energetycznych dziewczyn. To nie będzie kolejny koncert Perfectu, ale oryginalne widowisko, które bardzo rzadko można podziwiać w plenerze.Wydana w 2002 roku płyta „Perfect Symfonicznie” zawierała głównie orkiestrowe wersje znanych przebojów, w nowych aranżacjach wybitnych muzyków. Album był nominowany do Fryderyka 2002 i uzyskał status platynowej płyty już po dwóch tygodniach sprzedaży. Utwory te na żywo będzie można usłyszeć w trzecim dniu LFO2013.

LFO 2013: RHCP, czyli prawie Red Hot Chili Peppers :)

Przed przygotowanym z rozmachem koncertem symfonicznym legendarnej grupy zagrają artyści, którzy swoimi kolejnymi projektami budzą ogromną ciekawość na całym świecie. Red Hot Chilli Pipers, łącząc tradycyjne brzmienie szkockich dud ze współczesnym rockiem, ustanowili nowy nurt muzyczny „bagrock” (z ang. bagpipes – dudy). Dwukrotni laureaci nagrody za najlepszy występ na żywo w Szkocji, zostali okrzyknięci muzycznym i osobowościowym fenomenem. W sierpniu 2012 roku zajęli drugie miejsce na liście US Charts, wyprzedzeni jedynie przez Adele! Występy zarażających entuzjazmem pasjonatów są niezapomnianym doświadczeniem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze