Red Bull BC One World Final [DATA, BILETY, CENA]

2021-09-17 13:27
Red Bull BC One Cypher Gdańsk
Autor: Red Bull BC One Cypher materiały prasowe Red Bull BC One Cypher Gdańsk

Red Bull BC One World Final to największe i najbardziej prestiżowe zawody breakingowe w formacie jeden na jednego na świecie. Każdego roku tysiące tancerzy rywalizuje o możliwość wystąpienia w globalnym finale.

Od 2004 roku odbyło się już 17 światowych finałów w największych miastach na całym świecie. Rywalizacja w ramach Red Bull BC One obejmuje ponad 60 imprez i aktywacji przeprowadzanych na ponad 30 rynkach. Dla krajów bez tego typu wydarzeń przygotowano zawody w formacie online – Red Bull BC One E-Battle, dzięki którym każda osoba podłączona do Internetu, w dowolnym miejscu na świecie, ma szansę zostać kolejnym krajowym mistrzem. Red Bull BC One pod swoimi skrzydłami ma także jedną z najlepszych ekip breakingowych świata, Red Bull BC One All Stars.

Red Bull BC One Cypher Gdańsk - Polacy walczą o udział w światowym finale!

Red Bull BC One World Final. DATA

Red Bull BC One World Final odbędzie się w sobotę, 6 listopada 2021 roku.

Red Bull BC One World Final. BILETY

Ruszyła sprzedaż biletów na jedno z najważniejszych wydarzeń breakingowych na świecie – Red Bull BC One World Final. W tym roku po raz pierwszy międzynarodowa czołówka najlepszych tancerzy spotka się w Gdańsku. Nadbałtyckie miasto ugości wszystkich krajowych mistrzów, walczących o miejsce na liście startowej światowego finału, która obejmie szesnastu b-boyów i szesnaście b-girls. Bilety można kupić na ebilet.pl.

Red Bull BC One World Final. CENA

Bilety na Red Bull BC One World Final dostępne są od 150 złotych.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze