Reakcja Michała Kubiaka rozwaliła internautów! 'Weź sobie k***a challenge' [VIDEO]

Autor: SYLWIA DABROWA / POLSKA PRESS / EAST NEWS

2018-10-04 12:14

Mistrzostwa świata już się zakończyły, ale dopiero teraz internauci wyłapali zabawną reakcję naszego kapitana, Michała Kubiaka! Na co się zdenerwował? Zobaczcie nagranie na ESKA.pl

Michał Kubiak został najlepszym przyjmującym bułgarsko-włoskich mistrzostw świata w siatkówce. Nasz kapitan w czasie całego turnieju nie krył emocji, przez co często dostawał upomnienie od sędziego. W czasie wszystkich meczów naszych siatkarzy na mistrzostwach świata było bardzo gorąco i nie brakowało emocji. Te były wyjątkowo duże w czasie meczu Polska - Stany Zjednoczone.

Michał Kubiak - reakcja na meczu

W czasie półfinału trener Stanów Zjednoczonych zauważył, że siatkarze reprezentacji Polski radzą sobie doskonale i są na dobrej drodze do zwycięstwa. Przy wyniku 24:21 w pierwszym secie, Michał Kubiak uderzył mocno piłkę i wszyscy myśleli, że będziemy wygrywać 1:0. Nasi reprezentanci zaczęli świętować zwycięstwo, jednak trener Amerykanów postanowił sprawdzić na powtórce, czy był aut. Faktycznie, piłka wyszła poza pole gry i musieliśmy jeszcze raz powalczyć o wygranie pierwszego seta. Kolejna akcja zakończyła się powodzeniem: Michał Kubiak zaatakował tak, że piłka odbiła się od rąk amerykańskiego bloku i wypadła poza pole gry.

Chwilę po tej akcji kamery uchwyciły wściekłego Michała Kubiaka, który - jak można wyczytać z ruchu jego warg - powiedział w kierunku trenera rywali: Weź sobie k***a challenge". Zobaczcie sami od 35:00 minuty poniższego VIDEO:

Post z gifem na Twitterze z emocjonalnym zachowaniem Michała Kubiaka rozszedł się w błyskawicznym tempie. Ma ponad 4,5 tysiąca polubień i ponad 1,6 tys. podań dalej!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.