Ray Dalton - kim jest? To on wyśpiewał hit dla Macklemore'a i Madcon!

2020-07-31 11:29 RW
Ray Dalton - kim jest? To on wyśpiewał hit dla Macklemore'a i Madcon!
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Ray Dalton - kim jest? To on wyśpiewał hit dla Macklemore'a i Madcon!

Kim jest Ray Dalton? Utalentowany wokalista podbił listy hitów swoim solowym singlem In My Bones. Wcześniej jednak dał się poznać za sprawą kawałków nagranych we współpracy z Macklemorem i norweskim zespołem Madcon. Co wiadomo o Ray'u Daltonie, czyli gwieździe Domowego Grania?! Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Ray Dalton - kim jest?
  2. Ray Dalton - Domowe Granie

Ray Dalton - kim jest? Zastanawiacie się, kto to jest Ray Dalton? Amerykański wokalista podbija radiowe listy hitów swoim solowym singlem In My Bones. W całej karierze artysty, to jego dopiero czwarty utwór, jednak nie można o nim mówić, że jest debiutantem. Zasłynął przede wszystkim za sprawą współpracy z Macklemorem i ich wspólnego hitu Can't Hold Us. Utwór ten dotarł na miejsce 1. w Australii, Szwecji, a także między innymi 1. miejsce na prestiżowej listy Billboard Hot 100. Znalazł się także na szczycie polskiego airplaya. Co więcej, to jeden z najlepiej sprzedających się singli w ostatnim dziesięcioleciu. Ray Dalton po współpracy z Macklemorem, został dostrzeżony przez legendarny zespół Madcon. Norweski duet zaprosił wokalistę do nagrania piosenki Don't Worry, która błyskawicznie stała się nieśmiertelnym hitem. Utwór znalazł się na najwyższym stopniu podium na Węgrzech, a na listach sprzedaży w takich krajach, jak Austria, Francja, Słowacja i Polska, znalazł się na 2. miejscu. 

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ray Dalton - kim jest?

Ray Dalton urodził się 10 maja 1991 roku w Waszyngtonie. Śpiewać zaczął mając 6 lat. Wtedy też dołączył do chóru dziecięcego w Seattle. Jeszcze dziesięć lat temu był instruktorem gry w tenisa, jednak wszystko się zmieniło po tym, gdy pojawił się gościnnie w kawałku Can't Hold Us. W czerwcu 2012 roku Dalton wydał swój pierwszy singiel. Zatytułowany utwór So Emotional został zmiksowany przez Ryana Lewisa. 

Ray Dalton - Domowe Granie

Ray Dalton z pewnością zmotywuje Was śpiewając swoje hity w ramach Domowego Grania na ESKA.pl. Jego koncert, podczas którego usłyszycie solowe piosenki, już 22 maja o godzinie 18:00.

Najnowsze