Leon Myszkowski, Kuba Szmajkowski

i

Autor: AKPA

Randka z Kubą Szmajkowskim i Leonem Myszkowskim. Tego nikt się nie spodziewał!

2023-04-03 16:24

Co łączy Kubę Szmajkowskiego i Leona Myszkowskiego? Oczywiście miłość do muzyki. Artyści postanowili połączyć siły i zapowiedzieli wspólny projekt. Czegoś takiego nie spodziewał się jednak chyba nikt! O ich Randez Vous z pewnością będą mówić wszyscy. Muzycy wzięli na tapet wielki hit sprzed kilkudziesięciu lat.

Kuba Szmajkowski, Mike & Laurent oraz Kombii - takiego połączenia nie spodziewał się chyba nikt. W muzyce chodzi jednak o to, by nieustannie zaskakiwać! Uczestnik preselekcji do Eurowizji 2023 i syn Justyny Steczkowskiej już jakiś czas temu zapowiadali, że wkrótce podzielą się z fanami szczegółami dotyczącymi ich częstych spotkań w studiu nagraniowym. Ten czas w końcu nadszedł! Za pośrednictwem mediów społecznościowych Kuba Szmajkowski wraz z Leonem Myszkowskim oficjalnie ogłosili datę premiery swojego najnowszego singla, który powstał we współpracy z prawdziwymi legendami polskiej sceny muzycznej - zespołem Kombii. Panowie, jak można wywnioskować z ich wpisu, postawili na popularne w ostatnim czasie remaki starych hitów i stworzyli unowocześnioną wersję kawałka, który zna właściwie cała Polska. Mowa o wydanym w 1985 roku singlu Nasze randez vous. 

Charli D'Amelio - JEDYNY polski wywiad. Wiemy, o co rywalizują z Dixie! [TYLKO na ESKA.pl]

Piosenki, które w 2023 kończą 20 lat. Do dziś są puszczane w radiach!

Mike & Laurent, Kuba i Kombii

Nasze randez-vous tylko w wyobraźni - ten refren jest w stanie zanucić chyba każdy. Wszystko wskazuje na to, że wydany w 1985 roku utwór otrzyma drugie życie, a to wszystko za sprawą współpracy Kuby Szmajkowskiego, duetu Mike & Laurent oraz zespołu Kombii. Artyści oficjalnie zapowiedzieli premierę numeru zatytułowanego właśnie Randez Vous. Tę zaplanowano na 29 marca. Myślicie, że stary hit odniesie równie wielki sukces, co Zatańczysz ze mną Krzysztofa Krawczyka, Bal wszystkich świętych Budki Suflera czy Sztuka latania Lady Pank?

Sonda
Słuchasz starych hitów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE