Ramona Rey zaśpiewała w rosyjskim show! Zobacz na Eska.pl występ polskiej wokalistki! [VIDEO]

2013-01-08 10:13

Ramona Rey zdobywa co raz większą popularność w Rosji! Polska wokalistka była gwiazdą sylwestrowego koncertu  w telewizji Music Box. Ramona zaśpiewała dwa przeboje Imiona oraz Paczka, który powstał we współpracy z rosyjskim zespołem Obie Dwie. Zobacz na Eska.pl fragment występu Ramony.

Ramona Rey chociaż w Polsce nie zdobyła wielkiej popularności, podbija Rosję! Wzięła udział w sylwestrowym koncercie organizowanym przez telewizję Music Box. Ramona była gościem specjalnym koncertu podczas którego zaśpiewała dwa hity: Imiona oraz Paczka. Ten ostatni nagrała z rosyjskim zespołem Obie Dwie.

Zobacz na Eska.pl rosyjską odpowiedź na Gangnam Style

To nie jedyny występ Ramony Rey w Rosji. Wokalistka wzięła udział w najpopularniejszych festiwalach muzycznych, między innymi w festiwalu Czereśniowy Las. Ramona Rey znana jest z piosenek Wyostrz, Lubię Cię i Zanim Wstanie Słońce.

Zobacz występ Ramony Rey podczas sylwestrowego koncertu rosyjskiej telewizjiNie czytałeś jeszcze?

Adele zaśpiewa na ceremonii wręczenia Oskarów? To możliwe!


EP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze