Ralph Kaminski - wiek, peruka, partnerka, piosenki, Instagram. Co wiemy o wokaliście?

2021-08-06 9:43
Ralph Kaminski
Autor: YouTube/FONOBO Label

Gdy Ralph Kaminski debiutował na scenie Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, widzowie oglądający jego występ nie mieli wątpliwości - ten utalentowany chłopak z pewnością zrobi karierę. Tak też się stało. Artysta niedawno wydał swój drugi album studyjny, a na ESKA.pl zebraliśmy te informacje, które najbardziej was interesują. Sprawdźcie koniecznie, co musicie o nim wiedzieć.

Ralph Kaminski - wiek, peruka, partnerka, piosenki, Instagram: oto najczęściej wyszukiwane frazy w kontekście popularnego wokalisty przez korzystających z wyszukiwarki Google. Choć Rafał Kamiński, bo tak naprawdę nazywa się wokalista, nie nagrywa komercyjnych utworów, jest doskonale znany szerszemu gronu odbiorców. Przełomowym momentem dla jego twórczości był występ podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2016 roku, kiedy to po raz pierwszy zaprezentował swój materiał na Scenie Alternatywnej. Artysta nie tylko śpiewa, ale również sam pisze teksty i komponuje swoje utwory. Co jeszcze potrzebujecie o nim wiedzieć?

Posłuchaj: #zostańwdomu - my zadbamy o muzykę

Ralph Kaminski - wiek

Rafał Kamiński urodził się 8 listopada 1990 w Jaśle. Oznacza to, że w 2020 roku skończy 30 lat. Co ciekawe, z tego samego miasta pochodzą również tacy artyści jak Roksana Węgiel oraz Michał Szpak, który jest kuzynem artysty.

Ralph Kaminski - peruka

Internauci często zastanawiają się, dlaczego Ralph Kaminski nosi blond perukę. Otóż, jest to część jego wizji artystycznej związanej z promocją jego drugiego albumu studyjnego Młodość, który na sklepowe półki trafił w 2019 roku. Na okładce wydawnictwa nie ma zdjęcia wokalisty. Widzimy jedynie wspomnianą perukę.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Ralph Kaminski - partnerka

Ralph to jeden z tych artystów, którzy wolą skupić się na nagrywaniu muzyki i tworzeniu nowych projektów, aniżeli brylowaniu na ściankach bądź dzieleniu się swoim życiem prywatnym w sieci. Artysta niewiele mówi o relacjach. Najwięcej o nim samym mówi po prostu jego muzyka.

Ralph Kaminski - piosenki

Jak już wspomnieliśmy, Ralph Kaminski ma na swoim koncie dwa krążki. Fani wokalisty uwielbiają jego twórczość za płynącą z niej emocje. Artysta pisze bowiem niebanalne teksty, a w jego utworach można usłyszeć inspirację największymi legendami sceny muzycznej. Do najpopularniejszych kompozycji w dorobku muzyka należą: Kosmiczne Energie, Podobno i Zawsze.

Ralph Kaminski - Instagram

Jeśli chcielibyście być na bieżąco z tym, co dzieje się u wokalisty, zajrzyjcie na jego Instagrama. Artysta publikuje tam wiele zdjęć zza kulis koncertów czy powstawania kolejnych projektów. Jego nick to @ralphkaminski, a na ten moment śledzi go ponad 40 tysięcy użytkowników.

Najnowsze