Ralph Kaminski

i

Autor: AKPA Ralph Kaminski sprzedaje klapki ze swoją podobizną

Gwiazdy

Ralph Kaminski sprzedaje klapki ze swoja podobizną. Zaporowa cena odstrasza fanów

2023-07-06 17:15

Ralph Kaminski wszedł w biznes obuwniczy. Stworzył własną linię klapek dla znanej firmy. Trzeba przyznać, że jest to bardzo twarzowy projekt, gdyż do jego stworzenia wykorzystano wizerunek artysty. Fani Kaminskiego zachwycili się klapkami, jednak mocno zwiedli wysoką ceną.

Ralph Kaminski w zeszłym roku zawarł współpracę z siecią fast foodów McDonald's, a teraz wraz z przedsiębiorstwem Kubota wypuścił do sprzedaży linię limitowanych klapek ze swoją podobizną. Ten ciekawy projekt mocno zaskoczył jego fanów. Gdy Ralph pochwalił się produktami w mediach społecznościowych fani zachwycili się oryginalnym projektem, ale niestety zaporowa cena odstraszyła niektórych przed zakupem.

Ralph Kaminski w pierwszym wywiadzie ze swoją mamą

"Cena smuci" - ubolewają fani

Klapki RoQ - dostępne teraz (link w stories) (super limitowana edyszyn) - napisała muzyk na swoim Instagramie. Z kolei na oficjalnej stronie znajdziemy zachęcający opis, który wskazuje na to, że klapki nadają się zarówno na plażę, jak i na bal. To najwyraźniej przekuje do zakupu, ponieważ fani wyrazili chęć ich posiadania - Muszę je kupić!!! - napisał fan - Potrzebuję ich do życia. Chodziła bym w nich w szkole i walić tych wszystkich hejterów - czytamy dalej.

Nie wszyscy mieli jednak tak entuzjastyczne podejście. Cena za parę 235 zł, skutecznie ich odstraszyła - Cena smuci - skomentowała fanka - Luksus zawsze kosztuje... - napisała inna - Tylko trochę tańsze niż mercz Harry'ego Stylesa - zauważyła internautka.