Ralph Kaminski

i

Autor: AKPA

Ralph Kaminski miał wypadek! Rzucił się w tłum i szybko pożałował

2023-02-06 15:08

Tego koncertu Ralph Kaminski nie będzie wspominał z uśmiechem na twarzy! Podczas piątkowego balu w Krynicy-Zdroju wokalista doznał urazu wskutek niefortunnego skoku. Artysta podzielił się opisem zdarzenia w mediach społecznościowych i wskazał, kto mu pomógł.

Ralph Kaminski nie ma sobie równych, jeśli chodzi o show na scenie. Każdy koncert wokalisty to widowisko przepełnione nie tylko muzyką na żywo, ale również układami choreograficznymi, dedykowanymi mu rekwizytami oraz wymyślnymi strojami. Jednym z elementów przygotowanego przez artystę i jego zespół show jest integracja z fanami podczas utworu Kosmiczne Energie. W trakcie wykonywania singla promującego krążek Młodość Ralph Kaminski zeskakuje do stojących pod sceną wielbicieli i wspólnie z nimi wyśpiewuje kolejne wersy swojego wielkiego hitu. Podczas koncertu w Krynicy-Zdroju nie wszystko poszło zgodnie z planem. Artysta źle zeskoczył z barierki, przez co nabawił się poważnej kontuzji. Mimo tego kontynuował bal u Rafała, a w poście opublikowanym na Facebooku wyjawił, kto mu pomógł. 

Tak Ralph Kaminski wyglądał na początku kariery. Dopiero później całkowicie zmienił styl

Julia Żugaj vs. HITY 2000

Ralph Kaminski - wypadek na scenie

To mogło skończyć się dużo gorzej! Na szczęście Ralph Kaminski nabawił się "jedynie kontuzji", która umożliwia mu koncertowanie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych artysta opowiedział z dokładnością, co wydarzyło się w zeszły piątek.

Pani Emma mnie wczoraj uratowała ? Dziękuję! W trakcie Kosmicznych Energii źle skoczyłem ze schodka barierki ? Mam lekką kontuzję ale Bal trwa dalej! Przed nami wieczór w Zawierciu - do zobaczenia wieczorem! ? - napisał.

Piosenkarz jak zwykle mógł liczyć na wiele miłych i ciepłych słów od wiernych wielbicieli.

Sonda
Lubisz twórczość Ralpha Kaminskiego?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE