Ralph Kaminski

i

Autor: AKPA // screen z Instagrama @ralphkaminski

gwiazdy

Ralph Kaminski kiedyś. Tak wyglądał jako mały chłopiec!

2023-04-22 18:26

Ralph Kaminski od najmłodszych lat jest związany z muzyką. Dowodem na prawdziwość tych słów jest wideo, jakie artysta zamieścił w swoich mediach społecznościowych. Fani wokalisty otrzymali możliwość zobaczenia jego archiwalnego występu ze szkolnego przesłuchania. Nagranie pochodzi z 2002 roku.

Ralph Kaminski - nagranie z dzieciństwa robi furorę! Wokalista, który z każdą kolejną erą muzyczną odnosi coraz większe sukcesy, jest znany nie tylko ze swoich zdolności wokalnych, ale również dystansu do siebie. Każdy z koncertów Ralpha to doskonale przygotowane show pełne tańca, muzyki oraz poczucia humoru. Piosenkarz regularnie żartuje z fanami, a pozostawione przez niego w sieci wpisy były nawet tematem rozmowy w show Kuby Wojewódzkiego. Kaminskiemu nie obce są też zmiany wizerunku. Idąc śladem legend popu, artysta zmienia image przy okazji premiery nowego wydawnictwa. W związku z tym wielu internautów, którzy trafili na jego twórczość w ostatnich latach, zastanawia się, jak wokalista wyglądał w przeszłości. Za pośrednictwem mediów społecznościowych autor hitów Kosmiczne energie i Bal u Rafała podzielił się uroczym nagraniem z 2002 roku. Miał wtedy 12 lat.

Tak Ralph Kaminski wyglądał na początku kariery. Dopiero później całkowicie zmienił styl

Roksana Węgiel vs. HITY 2005

Ralph Kaminski w dzieciństwie

Muzyka była obecna w życiu Ralpha od najmłodszych lat. Wokalista, jak wielu innych reprezentantów polskiej sceny, brał udział w licznych konkursach talentów i apelach szkolnych. W 2002 roku podczas zorganizowanego w Jaśle przesłuchania Szkolne Hity 2002 młody artysta brawurowo wykonał utwór Pełny luz, kochana mamo. Fani są zachwyceni i dostrzegają podobieństwa do tego, co dziś prezentuje na scenie już jako dojrzały artysta z bogatym dorobkiem.

Czy ten chłopiec już wiedział, że go nazywać będą kiedyś legendami?

Ruchy zostały do dziś! ❤️

Ruch sceniczny został do dziś 😍 ❤️ - czytamy pod wideo.

Zobaczcie sami!

Sonda
Lubisz twórczość Ralpha Kaminskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE