Raisa Misztela odwróciła wszystkie fotele w The Voice Senior! Znacie ją z innego show

Raisa Misztela
Autor: YouTube/The Voice of Poland

Przed nami ostatnie przesłuchania w ciemno do programu The Voice Senior. Gwiazdą kolejnego odcinka muzycznego show będzie Raisa Misztela, której wykonanie hitu Maryli Rodowicz przekona wszystkich trenerów do odwrócenia się w jej stronę. To nie pierwszy program, w którym możemy usłyszeć utalentowaną seniorkę. Wcześniej wokalistka próbowała sił w innym formacie.

The Voice Senior - Raisa Misztela to kolejna gwiazda emitowanego na antenie telewizyjnej Dwójki muzycznego show, które podbiło serca telewidzów w każdym wieku. Każdy z odcinków programu dostarcza wielu silnych emocji. Historie uczestników bawią, ale i wzruszają. Prawdziwym objawieniem ostatnich przesłuchań w ciemno będzie Raisa Misztela. Wokalistka zachwyci wszystkich trenerów swoim porywającym wykonaniem wielkiego hitu z repertuaru Maryli Rodowicz, za którego tekst odpowiada Agnieszka Osiecka. Mowa o ponadczasowym utworze Niech żyje bal. W stronę uczestniczki odwrócą się wszyscy jurorzy - Alicja Majewska, Izabela Trojanowska, Witold Paszt oraz Andrzej Piaseczny.

Fani talent show z pewnością od razu rozpoznają Raisę Misztelę. Wokalistka brała już wcześniej udział w innym, równie popularnym telewizyjnym show poświęconym muzyce. Gwiazdę drugiej edycji The Voice Senior można było podziwiać w Must Be The Music, gdzie wykonała piosenkę Milion róż z repertuaru Ałły Pugaczowej.

Raisa Misztela w The Voice Senior

Wokalistka, która oczarowała swoim wykonaniem hitu Niech żyje bal pochodzi z Ukrainy, ale od 40 lat mieszka w Polsce. Śpiew jest jej całym światem, o czym świadczy nie tylko udział w programach telewizyjnych, ale również kanał na YouTubie, gdzie dzieli się swoimi wykonaniami. Raisa Misztela brała udział między innymi w akcji Hot 16 Challenge.

Jeśli jesteście ciekawi, do czyjej drużyny trafi uczestniczka, oglądajcie kolejny odcinek The Voice Senior, którego emisja już w sobotę, 23 stycznia.

The Voice Senior 2021 - uczestnik odnalazł siostrę po 50 latach! Wzruszająca historia
Najnowsze