Rafał Kozik z The Voice of Poland zachwyca piosenką Zimny Front. O czym jest utwór?

2021-11-27 10:09
Kim jest Rafał Kozik? Uczestnik The Voice of Poland zachwycił głosem!
Autor: TVP

Rafał Kozik to faworyt programu The Voice of Poland 12. Chłopak od początku zachwycał swoim głosem, dlatego nie ma co się dziwić, że zaszedł tak daleko. Co ciekawe, niedawno na potrzeby muzycznego show, wydał swój solowy utwór, który nosi tytuł Zimny Front. O czym jest jego piosenka?

Rafał Kozik odkąd pojawił się w The Voice of Poland 12 zachwyca widzów przed telewizorami i dla wielu osób jest faworytem. Zaprezentował się całej Polsce podczas Przesłuchań w Ciemno, wykonując hit Krzysztofa Krawczyka - Bo jesteś Ty. Jego występ wywołał zachwyt, a fotele odwrócili Sylwia Grzeszczak i Marek Piekarczyk. Pochodzący z Rybnika Rafał, zdecydował się jedna kontynuować przygodę w muzycznym show pod skrzydłami debiutującej trenerki o niebiańskim głosie - Sylwii Grzeszczak. Kolejne etapy również należały do niego i nie ma co się dziwić, jego głos wprawia wszystkich w osłupienie. Teraz na potrzeby The Voice of Poland 12 nagrał solowy utwór. O czym jest numer Zimny Front?

Ostre słowa Marka Piekarczyka w The Voice of Poland!

Rafał Kozik - piosenka Zimny Front

O czym jest piosenka Rafała Kozika, która nosi tytuł Zimny Front? Solowy numer uczestnika The Voice of Poland 12 jest już w sieci i możecie posłuchać go w serwisach streamingowych lub poniżej. Kawałek Zimny Front z pewnością zapadnie wam w pamięci na długo, ponieważ jest bardzo emocjonalny. Tekst piosenki może podnosić słuchacza na duchu, a melodia może sprawić, że będzie chciało się bujać z boku na bok. Chyba będzie dobrze, niewygodnych wspomnień z każdym dniem we mnie mniej, nie martw się dziś o mnie gdzieś za horyzontem widzę brzeg. Na jeden moment znika zimny front - tak brzmi refren, który momentalnie zapada w pamięci. Przekonajcie się sami!

Sonda
Rafał Kozik piosenka Zimny Front - czy podoba Ci się numer?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze