Kim jest Rafał Kozik? Uczestnik The Voice of Poland zachwycił głosem!

2021-12-04 16:48
Kim jest Rafał Kozik? Uczestnik The Voice of Poland zachwycił głosem!
Autor: TVP

Dwunasta edycja The Voice of Poland obfituje w wyjątkowe talenty wokalne. Kolejnym uczestnikiem, który powalczy o wygraną jest Rafał Kozik. Wokalista wie jak zachwycić publiczność! Chcecie poznać więcej informacji na jego temat? Oto on!

Rafał Kozik w The Voice of Poland. Kim jest? Trwająca edycja The Voice of Poland to ogromna dawka emocji! W fotelach jury zobaczyć możemy nowe, jak i znane z poprzednich edycji twarze. W tym sezonie w ekipie trenerskiej znaleźli się: Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska oraz Tomson i Baron. To oni poszukują najlepszego głosu w Polsce! Na Przesłuchaniach w ciemno pojawił się m.in. Rafał Kozik i wykonał hit z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Czy artysta wygra program? Poznajcie kolejnego uczestnika The Voice of Poland!

Kim jest Elżbieta Łoboda? Uczestniczka The Voice of Poland pokazała, co potrafi!

The Voice of Poland: Romskie dziewczyny wywróżyły karierę Markowi Piekarczykowi

Rafał Kozik - kim jest?

Rafał pochodzi z Rybnika. Muzyka pasjonuje go na tyle, że tworzy autorskie materiały. Poza repertuarem popowym, dobrze odnajduje się także w poezji śpiewanej. Rafał Kozik chętnie dzieli się swoją twórczością z fanami w mediach społecznościowych. Chcecie być na bieżąco z jego życiem? Wokalista prowadzi profile artystyczne na Facebooku i Instagramie.

Rafał Kozik w The Voice of Poland

Podczas castingu do muzycznego show Rafał wykonał hit Krzysztofa Krawczyka Bo jesteś ty. Występ sprawił, że szansę w programie chcieli dać mu Sylwia Grzeszczak i Marek Piekarczyk. Którego trenera ostatecznie wybrał Rafał? Artysta dołączył do drużyny Sylwii i to właśnie pod jej czujnym okiem będzie rozwijał swój wokalny talent.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze