Rafał Brzozowski

i

Autor: EBU / Andres Putting

Rafał Brzozowski na Eurowizji. Reakcje zagranicznych fanów mówią same za siebie!

2021-05-21 14:39

Oficjalnie wiadomo już, że finał Konkursu Piosenki Eurowizji 2021 odbędzie się bez Rafała Brzozowskiego. Polski reprezentant nie znalazł się w gronie artystów, którzy dzięki głosom jury i telewidzów otrzymali możliwość zawalczenia o główną nagrodę w sobotę, 22 maja. Jak występ wokalisty ocenili natomiast zagraniczni internauci? Ich reakcje mówią same za siebie!

Rafał Brzozowski - występ polskiego reprezentanta nie porwał europejskich fanów Konkursu Piosenki Eurowizji. Gospodarz telewizyjnego show Jaka to melodia? wykonał na scenie swój najnowszy utwór The Ride, który powstał właśnie z myślą o Eurowizji, jednak nie okazał się lepszy od konkurencji. W drugim półfinale w sumie zaprezentowało się 17 twórców, a na awans do wielkiego finału mogło liczyć zalewie 10. Niestety, wśród nich zabrakło Rafała Brzozowskiego. Sytuację tę przewidywali eurowizyjni eksperci, którzy dawali polskiemu reprezentantowi bardzo niewielkie szanse na otrzymanie wysokich not od jurorów oraz telewidzów.

Występ Rafała Brzozowskiego zajmuje obecnie pierwsze miejsce na karcie na czasie. Tak samo, jak w przypadku teledysku, widać znaczną przewagę łapek w dół. Pod wideo pojawiło się sporo komentarzy nie tylko od polskich, ale również od zagranicznych fanów Konkursu Piosenki Eurowizji. Jak show wokalisty osoby z zagranicy?  

Quiz. Eurowizja 2021. Co wiesz o polskim reprezentancie Rafale Brzozowskim?

Pytanie 1 z 10
Jaki sport w młodości trenował Brzozowski?

Reakcje zagranicznych fanów na występ Rafała Brzozowskiego

Show Rafała Brzozowskiego spotkało się z bardzo mieszanymi opiniami ze strony widzów z całego świata. Najpopularniejszym komentarzem  pod zamieszczonym na oficjalnym kanale Konkursu Piosenki Eurowizji wideo z występu jest ten opublikowany przez autora kanału Piano Hits! [Pandapiano].

- Ten moment, kiedy twój tata decyduje, że teraz jego kolej na wzięcie udziału w karaoke.

Wpis polubiło już ponad 11 tysięcy użytkowników. Wypowiedzi w podobnym, żartobliwym tonie jest znacznie więcej. 

Eurowizja 2021. Występ Rafała Brzozowskiego. Jak sobie poradził?