Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021?! Ten szczegół podgrzał atmosferę

Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021?! Niespodziewany zwrot w sprawie
Autor: WBF Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021?! Niespodziewany zwrot w sprawie

Rafał Brzozowski jeszcze nigdy nie był tak blisko Eurowizji. Tak twierdzi wiele osób, które każdego dnia śledzą konkurs i czekają na oficjalne ogłoszenie reprezentanta. Czy faktycznie popularny wokalista ma szansę na udział w wydarzeniu i występ w biało-czerwonych barwach?

Spis treści

  1. Rafał Brzozowski - Eurowizja 2021

Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021 - internauci dyskutują, czy lada chwila nie pojawi się taki komunikat. Czy faktycznie Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021 zostanie potwierdzony? Polska jako jeden z czterech krajów, które biorą udział w wydarzeniu, nie ogłosiła jeszcze swojego reprezentanta. Wszyscy zauważają słusznie, że dni na oficjalne wysłanie nazwiska do Europejskiej Unii Nadawców jest coraz mniej. Miłośnicy konkursu twierdzą, że metaforyczny bilet do Rotterdamu powinien znaleźć się w dłoniach Alicji Szemplińskiej, która miała reprezentować biało-czerwone barwy, podczas ubiegłorocznej odsłony Eurowizji. Trudna sytuacja epidemiczna w całej Europie sprawiła, że organizatorzy musieli anulować wydarzenie, co oznacza, że laureatka 10. edycji The Voice of Poland nie mogła zaprezentować się europejskiej publiczności.

Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Solowo nie, ale chętnie z Alicją Szemplińską!

Rafał Brzozowski - Eurowizja 2021

Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021 według wielu osób zaskakujący kandydat. To potencjalny reprezentant Polski na Eurowizji, o czym poinformował Super Express powołując się na Dziennik Eurowizyjny. Według doniesień do eurowizyjnego wyścigu stanie właśnie prezenter Jaka to melodia, który o bilet powalczy z Cleo i Alicją Szemplińską. Wiele wskazuje na to, że decydować będzie jakość utworu.

Eurowizyjna atmosfera zrobiła się jeszcze gorętsza ze względu na fakt, że Rafał Brzozowski pracował w ostatnim czasie nad swoim solowym utworem. 

Internauci w mediach społecznościowych uważają, że bilet na Eurowizję 2021 należy się właśnie Alicji Szemplińskiej, jak nikomu innemu. Z drugiej strony twierdzą, iż nie można zmarnować świeżości i niezwykłego talentu, Krystiana Ochmana, który zwyciężył jedenastą edycję The Voice of Poland a teraz pochwalił się hitem Wielkie tytuły. Ostatecznie wnuk legendarnego tenora, Wiesława Ochmana, wypadł z walki o Eurowizję. Sam zresztą kilka miesięcy temu powiedział ESKA.pl, że na tę chwilę nie jest gotowy na ten konkurs. 

Najnowsze