Rae Sremmurd w Polsce - data, miejsce, bilety

2016-09-20 18:58

Rae Sremmurd w Polsce. Amerykański duet wraca do naszego kraju na dwa koncerty. Na ESKA.pl zdradzamy szczegóły wydarzeń.

Rae Sremmurd, bohaterowie skandalu z polskimi nastolatkami wracają do Polski. Amerykański duet, który tworzy muzykę hip-hopową tym razem zagra w naszym kraju aż dwa koncerty. Za ich organizację odpowiadają agencje Go Ahead i KnockOut Productions. Muzycy, którzy tworzą zespół są braćmi. Na muzycznej scenie zadebiutowali w 2015 roku wydając album SremmLife. Płyta szybko wspięła się na szczyty zestawienia Billboard (miejsce piąte). Singiel promujący krążek No Flex Zone, doczekał się remiksu Nicki Minaj i Pusha T. Największym przebojem został jednak numer zatytułowany No type. W serwisie YouTube odnotował on już ponad 400 milionów wyświetleń.

Rae Sremmurd w Polsce - data, miejsce, bilety

W sierpniu 2016 roku premierę miał drugi krążek duetu. Album pt. SremmLife 2 jest promowany przez singiel Black Beatles. To właśnie z tym nowym materiałem duet przyjedzie do Polsce, gdzie zagra dwa koncerty. Pierwszy z nich odbędzie się 3 lutego 2017 w krakowskim klubie Kwadrat. Dzień później - 4 lutego Rae Sremmurd pojawią się w warszawskim Palladium. Bilety trafią do sprzedaży 2 piątek 23 września.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze