31 lipca - dzień nowej muzy w Radiu ESKA! Ava Max, Gabry Ponte i inni w New Music Friday

2020-07-31 12:38 Rafał Wróblewski
31 lipca - dzień nowej muzy w Radiu ESKA! Ava Max, Gabry Ponte i inni w New Music Friday
Autor: single cover art / New Music Friday 31 lipca - dzień nowej muzy w Radiu ESKA! Ava Max, Gabry Ponte i inni w New Music Friday

New Music Friday w Radiu ESKA, czyli kolejna porcja utworów, które ledwo co pojawiły się na muzycznym rynku. 31 lipca to dzień premiery utworu Avy Max, która nie spoczywa na laurach i ma ochotę na jeszcze większe sukcesy. Z nowym kawałkiem powróciła również Beyonce. Przy numerze Already współpracowała z amerykańskim trio Major Lazer. Jakie nowości muzyczne usłyszycie na naszej antenie? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl!

Lipiec 2020 w Radiu ESKA kończymy mocnym uderzeniem. To wszystko w towarzystwie największych gwiazd, które opublikowały gorące nowości muzyczne. Ava Max nie spoczęła na laurach i po sukcesie hitu Sweet But Psycho, Kings & Queen, Torn, czy chociażby Salt, które przez kilka tygodni okupowało szczyt Gorącej 20, wraca z prześmiewczym utworem zatytułowanym Who's Laughing Now. Ava Max w swojej nowej piosence śmieje się i tańczy w biurze z grupą swoich współpracowników. W ten sposób pokazuje, że ma dość swojego szefa. Albańsko-amerykańska wokalistka swoim najnowszym singlem zapowiada debiutancki album Heaven & Hell, który ma mieć swoją premierę 18 września 2020 roku. W gronie premier w New Music Friday w Radiu ESKA nie zabraknie utworu, który ma znany motyw. Mowa o piosence Deja Vu, pod którą podpisuje się Gabry Ponte. Włoski DJ w refrenie swojej najnowszej propozycji wykorzysta zaśpiew "nana na na na", znany z kultowego hitu Life is Life zespołu Opus. 

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowości Muzyczne 31.07.2020 - premiery w Radiu ESKA

Wszystkie hity zaczynają się w ESCE, dlatego też w każdy piątek gramy najgorętsze premiery w ramach New Music Friday w Radiu ESKA. Oprócz nowej piosenki Avy Max i świeżego singla, pod którym podpisuje się Gabry Ponte, usłyszycie również nową piosenkę zatytułowaną Demons Say Goodbye. Za utwór odpowiada Max i Johann, czyli duet niemieckich producentów. Na naszej antenie zawita także Billie Eilish, a to wszystko z okazji premiery utworu My Future. Gwiazda, dla której rok 2020 rozpoczął się od zdobycia pięciu nagród Grammy, o swoim nowym singlu mówi: 

Napisaliśmy ten utwór na samym początku kwarantanny. Ta piosenka jest dla mnie bardzo osobista i wyjątkowa. Dokładnie tam była moja głowa w trakcie jej pisania – pełna nadziei, podekscytowana, z szaloną ilością autorefleksji oraz samorozwoju. Ale w kontekście tego co obecnie dzieje się na świecie utwór nabrał nowego znaczenia. Mam nadzieję, że wszyscy znajdziecie w nim wartość dla siebie

 - opowiedziała Billie Eilish. Jakie nowe piosenki usłyszycie w Radiu ESKA? Oto lista:

  • Ava Max - Who's Laughing Now?
  • Gabry Ponte, Proyecto Fenomeno, Deivys - Déja Vu
  • Max + Johann feat. Zina Ida - Demons Say Goodbye
  • Billie Eilish - My Future
  • Sam Smith feat. Burna Boy - My Oasis
  • Breathe Carolina, Robert Falcon, Conor Maynard - If U
  • Keanu Silva - Alibi
  • Bilie Eilish - My Future
  • Roxen - How to Brake a Heart
  • Ella Eyre, Yxng Bane - Careless

Wybierzcie ostatniego zwycięzcę lipcowej bitwy hitów! Zagłosujcie już teraz:

Najnowsze