R3hab porywa do tańca! Gorący numer Besame (I Need You), to hit letnich imprez!

2020-06-05 15:33 Rafał Wróblewski
R3hab porywa do tańca! Gorący numer Besame (I Need You), to hit letnich imprez!
Autor: R3HAB, TINI, Reik - Bésame (I Need You) / YouTube.com/TINI R3hab porywa do tańca! Gorący numer Besame (I Need You), to hit letnich imprez!

Besame (I Need You), to jedna z pierwszych premier w czerwcu. Letni numer, za który odpowiada R3hab pojawił się wraz z teledyskiem. Jak brzmi nowy numer producenta? Przekonajcie się słuchając go w całości i dajcie się porwać szaleństwu - na ESKA.pl.

Hity lata 2020: R3HAB eksploruje nowe dźwiękowe terytoria w Besame (I Need You), zmysłowym duecie z niezwykle popularną aktorką i wokalistką TINI oraz latin-popowym trio Reik. Każdy wykonawca pochodzi z innego muzycznego świata, ale ich inspiracje doskonale łączą się w nowym singlu: głęboka linia basu, z której słynie R3HAB, odrobina egzotyki za sprawą Reik oraz wprawiające w doskonały nastrój wokale TINI i Reik.

Zobacz

Domowe granie: Skytech porywa energetycznym setem!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Hity lata 2020 - Besame (I Need You)

Besame (I Need You) to następca singli Feel Alive oraz Be Okay w duecie z HRVY. O nowym utworze R3HAB mówi: - Gdy tylko zaczęliśmy pracę nad kawałkiem, wiedziałem, jakie będzie jego brzmienie. TINI i Reik dali mu perfekcyjną energię, którą czuć przez całą piosenkę. Bésame (I Need You)” pojawia się w idealnym momencie, gdy wszyscy fani potrzebują letnich wibracji.

TINI komentuje: - Jestem bardzo podekscytowana możliwością współpracy z Reik i R3HAB. Bardzo lubię eksplorować nowe gatunki muzyczne, a Bésame zdecydowanie wyróżnia się na tle innych kawałków. To dla mnie zaszczyt, że mogłam spotkać się z tak wspaniałymi artystami.

Reik podsumowują: - Kochamy ten kawałek. Ma fantastyczną energię. Przy nim chce się po prostu tańczyć i dobrze bawić. Poznaliśmy TINI na koncercie w Argentynie, miała wtedy dopiero 15 lat, a teraz razem śpiewamy – to szalone! R3HAB poznaliśmy dopiero niedawno, ale już wcześniej uwielbialiśmy jego kawałki. Zremiksował nasz utwór Si Me Dices Que Si i to było coś niesamowitego, przeniósł go do innego wymiaru. Dlatego możliwość ponownej współpracy jest świetna.

R3hab - kim jest?

Holendersko-marokański artysta Fadil El Ghoul - bo tak naprawdę nazywa się R3HAB - zyskał rozgłos osiem lat temu, a jego dokonania były uznane m.in. przez takie media jak Forbes czy Billboard. W 2017 wydał niezależnie album „Trouble” w ramach projektu CYB3RPVNK. Wydawnictwo ma już pół miliarda streamów. Producent trafił na 14. pozycję DJ Mag's Top 100 w 2019 roku. Podbił listy przebojów za sprawą takich singli jak Lullaby, Hold On Tight czy All Around the World (200 mln streamów i status złotej lub platynowej płyty w ośmiu krajach). R3HAB odniósł też spory sukces za sprawą kawałka z Zaynem - Flames.

Tini - kim jest?

TINI to światowy fenomen filmowy i muzyczny. Jej debiutancki album ukazał się w 2016 roku. Dotychczas zgromadziła 24 mln wyświetleń oraz 3 miliardy streamów na całym świecie. Jej najnowszy singiel to Recuerdo (99 mln streamów). Do jej największych hitów należą m.in. Fresa i 22. TINI współpracowała m.in. z Sebastianem Yatrą, Karol G, Jonas Blue, Alvaro Solerem czy The Vamps.

Reik - kim są?

Grupę Reik tworzą Jesus Navarro, Julio Ramirez oraz Bibi Marin. Obecni na scenie od 15 lat, muzycy mogą pochwalić się takimi singlami jak Aleluya (ponad 100 mln streamów), Indeciso (ponad 145 mln streamów) czy Me Niego (575 mln streamów).

Najnowsze