R3hab & Minelli - piosenka Deep Sea HITEM LATA? Nie przestaniecie jej śpiewać! [TYLKO U NAS]

i

Autor: Global Records R3hab & Minelli - piosenka Deep Sea HITEM LATA? Nie przestaniecie jej śpiewać! [TYLKO U NAS]

R3hab & Minelli - piosenka Deep Sea HITEM LATA? Nie przestaniecie jej śpiewać! [TYLKO U NAS]

2022-06-30 12:07

Deep Sea - ten tytuł warto zapamiętać, jeśli poszukujecie hitów na lato. R3hab i Minelli postanowili zrobić Wam niespodziankę i ujawnili przedpremierowy fragment za naszym pośrednictwem! Jak brzmi potencjalny hit lata 2022? Przekonajcie się słuchając już teraz, tylko na ESKA.pl!

R3hab & Minelli połączyli siły, czego efektem jest piosenka Deep Sea! Bujający, wakacyjny utwór, z klubowym potencjałem ujawniamy jako pierwsi na świecie! Tylko na ESKA.pl dajemy Wam do oceny przedpremierowy fragment numeru, który dodacie do swojej playlisty. Naszym zdaniem mamy do czynienia z potencjalnym hitem lata, a to wszystko za sprawą szybko wpadającego do głowy refrenu i melodii. Jak brzmi piosenka Deep Sea? R3hab i Minelli zapraszają Was osobiście do posłuchania kilkunastosekundowego fragmentu! Zobaczcie wideo poniżej i dajcie znać w naszej sondzie.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Minelli & R3hab - piosenka Deep Sea HITEM LATA? [TYLKO U NAS]
Sonda
Jak ci się podoba piosenka Deep Sea?

R3hab i Minelli - piosenka Deep Sea

Deep Sea to pierwszy wspólny utwór, za który odpowiadają ci artyści. R3HAB, tylko w 2021 roku, współpracował z takimi artystami jak Sean Paul, Luis Fonsi, Mr Eazi, Sigala, Ava Max, Jonas Blue, a w przeciągu całej swojej kariery zdobył 55 złotych i platynowych płyt oraz został poproszony o wykonanie oficjalnych remixów dla takich gwiazd jak Rihanna, Drake, Taylor Swift, Calvin Harris, The Chainsmokers czy Lady Gaga. Obecnie R3HAB jest sklasyfikowany jako 12. DJ na świecie wg prestiżowego rankingu DJ Mag Top 100 DJs, a jego licznik w platformach streamingowych przekroczył 5 miliardów odtworzeń.

Minelli to istna maszyna do pisania i produkowania piosenek. W 2017 roku dołączyła do Global Records i wydała swój pierwszy solowy singiel Empty Spaces, który znalazł się na szczytach list przebojów w 15 krajach. W 2019 roku opublikowała piosenkę Mariola, która zdominowała rumuńskie zestawienia w tym na Spotify czy iTunes, gromadząc 20 milionów wyświetleń na YouTube. Później był banger Discoteka, w którym gościnnie pojawiała się jej rodaczka INNA, a następnie EP-ka Nostalgic Illusions. W 2021 roku Minelli zaprezentowała swój największy dotąd przebój Rampampam. Minelli to również gwiazda projektu Bastard, który wylansował singiel F..K THAT. Ponadto jest autorką hitu Flashbacks, który wykonuje INNA.

HITY LATA 2022: Black Eyed Peas, Shakira i David Guetta proszą, by się nie przejmować!