Quebonafide zgarnął najwięcej nagród Polish Hip-Hop Music Awards! [WYNIKI]

i

Autor: PAWEŁ SKRABA / EAST NEWS Quebonafide zgarnął najwięcej nagród Polish Hip-Hop Music Awards! [WYNIKI]

Quebonafide zgarnął najwięcej nagród Polish Hip-Hop Music Awards! [WYNIKI]

2021-08-20 8:25

Quebonafide może świętować kolejny sukces w swojej karierze. Nie dość, że co jakiś czas otrzymuje wyróżnienia ZPAV, to na dodatek jest laureatem prestiżowych nagród. Teraz zgarnął najwięcej statuetek Polish Hip-Hop Music Awards. Poznajcie szczegóły i dowiedzcie się, w jakich kategoriach raper nie dał szans konkurentom!

Polish Hip-Hop Music Awards 2021 - Quebonafide zgarnął najwięcej nagród! Zdaniem specjalnej komisji wyłaniającej zwycięzców, a przede wszystkim dzięki internautom, to właśnie ten popularny raper zasłużył na największe uznanie. Zawdzięcza to oczywiście znakomitej akcji związanej z metamorfozą i później wydaniu takich hitów, jak Bubbletea, Szubienicapestycydybroń oraz Gazprom i Tokyo2020. Pochodzą one z albumu Romantic Psycho 2020. 

Polish Hip-Hop Music Awards 2021 - WYNIKI. Kto wygrał prestiżową statuetkę?

Kygo na Fest Festival 2021: tropikalna energia zawładnęła Chorzowem! Mocne zakończenie imprezy

Quebonafide - Polish Hip-Hop Music Awards 2021

Wyniki Polish Hip-Hop Music Awards 2021 nie są już tajemnicą! Najwięcej nagród, w historycznej odsłonie wydarzenia, zgarnął Quebonafide, który zdaniem wielu osób wywołał największe emocje. Najpierw tajemnicza metamorfoza, później zaskakujące akcje, a ostatecznie płyta, która wywołała ekscytację fanów. Kuba Grabowski zdobył aż 4 nagrody Polish Hip-Hop Music Awards. Są to:

  • Album Roku: Quebonafide - Romantic Psycho
  • Kooperacja Roku: Quebonafide feat. Daria Zawiałow - BUBBLETEA
  • Artysta Roku: Quebonafide
  • Video Roku: Quebonafide - SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ

Drugim raperem, który zdobył najwięcej nagród jest Guzior. Wspólnie z Oskarem zgarnął statuetkę za utwór Fala, który jest singlem roku, a także za featuring roku.