Quebonafide zgarnął całą pulę! REKORD rapera robi wrażenie i nie chodzi o Romantic Psycho

2020-04-16 13:14
Quebonafide zgarnął całą pulę!
Autor: Aleksandra Szmigiel/REPORTER / EAST NEWS /// screen ze strony internetowej: http://olis.onyx.pl/listy/index.asp?lang= Quebonafide zgarnął całą pulę!

Quebonafide sam nie spodziewał się i nie zakładał, że album Romantic Psycho stanie się tak hitowy. Co więcej, nie spodziewał się, że za sprawą najnowszego albumu - aż tyle osób postanowi zapoznać się z jego wcześniejszymi wydawnictwami. Dzięki nowym fanom pobił rekord, który długo nie zostanie pobity. Przekonajcie się sami, o co dokładnie chodzi - na ESKA.pl!

Romantic Psycho 2020 to jedno z najważniejszych wydawnictw tego roku, a Quebonafide za sprawą krążka zamykającego jego dyskografię świętuje sukces za sukcesem. Już tydzień po premierze albumu, na którym znalazł się megahit Bubbletea, raper cieszył się z dużych osiągnięć. Teksty piosenek Romantic Psycho pojawiły się w ścisłej dwudziestce światowego zestawienia. Co więcej wszystkie utwory europejskiej edycji płyty zadebiutowały się na pierwszych szesnastu miejscach Spotify. Quebo pobił absolutny rekord tego serwisu. Na tym jednak nie koniec historycznych dokonań. 16 kwietnia 2020, czyli dokładnie 15 dni od momentu wydania krążka, pojawiło się najnowsze zestawienie najchętniej kupowanych albumów w Polsce. Mowa oczywiście o zestawieniu OLiS, które wprawiło internautów w osłupienie.

Quebonafide 2020 - ranking OLiS

Quebonafide z płytą Romantic Psycho znalazł się na szczycie najnowszego zestawienia najpopularniejszych albumów w Polsce. Zestawienie obejmuje najchętniej kupowane wydawnictwa muzyczne za okres 3-9 kwietnia 2020. Zaskakująca zmiana wizerunku, ale również inne czynniki promocyjne spowodowały, że fani chętniej kupili album Romantic Psycho, a dodatkowo z dużą chęcią zapoznali się z poprzednimi krążkami rapera. Szczególnie mowa o osobach, które polubiły Que po odsłuchaniu utworów z najnowszego albumu. Na OLiS tuż za krążkiem, na którym gościnnie pojawia się m.in. Natalia Szroeder i Daria Zawiałow, znalazła się wydana w 2017 roku Egzotyka. Miejsce 3. Oficjalnej Listy Sprzedaży, to natomiast Ezoteryka z marca 2015 roku. Numerem 4 ostatnich tygodni w Polsce jest natomiast Untitled 01. To nic innego, jak płyta z odmienionym Que na okładce, którą artysta wysłał wszystkim, którzy zakupili Romantic Psycho w przedsprzedaży. Na miejscu 5. znalazła się druga część albumu Art Brut, za który odpowiada projekt Pro8bl3m. Rozdziela ona wydawnictwa Quebonafide, ponieważ na miejscu 6. znalazł się tytuł Hip-Hop 2.0.

Nigdy wcześniej, w całej historii Oficjalnej Listy Sprzedaży, nie było tak, że jeden raper znalazł się ze swoimi płytami na trzech - a nawet czterech pierwszych miejscach! Quebonafide, gratulujemy! 

Fani Quebonafide sprawili, że w najnowszym zestawieniu Oficjalnej Listy Sprzedaży aż pięć albumów znalazło się w TOP 6. Wszystko dlatego, że kupili krążek swojego ulubionego artysty i docenili jego pracę. Oto pierwsza dziesiątka najnowszego notowania:

  1. QUEBONAFIDE - ROMANTIC PSYCHO 
  2. QUEBONAFIDE - EGZOTYKA
  3. QUEBONAFIDE - EZOTERYKA
  4. RÓŻNI WYKONAWCY - UNTITLED 01
  5. PRO8L3M ART BRUT 2
  6. QUEBONAFIDE - HIP-HOP 2.0
  7. TESTAMENT - TITANS OF CREATION
  8. PŁOMIEŃ 81 - SZKOŁA 81
  9. 5 SECONDS OF SUMMER - CALM
  10. ARTUR ROJEK - KUNDEL
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze