Quebonafide 2020 - płyta z Romantic Psycho Jpn ONLINE. Kiedy będzie? [PIOSENKI]

2020-04-01 20:14 RW
Quebonafide 2020 - płyta z Romantic Psycho ONLINE. Kiedy będzie? [GOŚCIE, PIOSENKI]
Autor: Romantic Psycho 2020 Quebonafide 2020 - płyta z Romantic Psycho ONLINE. Kiedy będzie? [GOŚCIE, PIOSENKI]

Romantic Psycho Japan Edition w internecie? Kiedy piosenki Quebonafide będą online? Fani, którzy obejrzeli teledysk i posłuchali numeru Szubienicapestycydybroń, nabrali ochoty na zapoznanie się z całym krążkiem. Szczegóły podrzucamy na ESKA.pl!

Quebonafide - płyta Romantic Psycho Japan Edition 2020 to jedno z najgorętszych wydawnictw 2020. Nic więc dziwnego, że pojawia się pytanie, kiedy nowa płyta Quebonafide 2020 online? Ocenić krążek, jako pierwsi mogli wszyscy, którzy kupili go w przedsprzedaży. 1 kwietnia dostali materiał w wersji fizycznej, z wlepkami, a także nasionami japońskich kwiatów do posadzenia. Tego też dnia artysta zerwał z wizerunkiem informatyka i wrócił do wydania, z którym każdy go kojarzy. Quebonafide pokazał się z tatuażami, ściągnął koszulkę polo, a także okulary, a to wszystko w teledysku Szubienicepestycydybroń. 

Zobacz: Wrócił stary Quebonafide! Tajemnica nowego wizerunku ujawniona!

Quebonafide 2020 - Romantic Psycho Japan Edition ONLINE

Romantic Psycho to pierwotnie płyta, która zaskoczyła fanów. Pojawiły się na niej numery Jesień, Przytobie, a także tytułowy Romantic Psycho, ale również niedokończone numery w wersjach demonstracyjnych. Quebo długo drażnił się z fanami i testował ich cierpliwość. 

Zobacz: Natalia Szroeder zagrała koncert na Instagramie. Mistrzowska reakcja Quebonafide!

1 kwietnia 2020 wszystko stało się jasne wraz z nową przesyłką, którą przekazali kurierzy, ale również teledyskiem Szubienicepestycydybroń. Nowa płyta Romantic Psycho Japan Edition 2020 online? Krążek już można kupić na stronie QueQuality, ale od 3 kwietnia będzie dostępna na Empiku w całej Polsce. Krążek w streamingu pojawił się 1 kwietnia o godzinie 19.00.

Quebonafide 2020 - Romantic Psycho Japan Edition - GOŚCIE, PIOSENKI

Na okładce płyty Romantic Psycho Japan Edition nie ma listy utworów ani gości. Fani Quebo szybko jednak zlokalizowali i dowiedzieli się, kogo artysta zaprosił do współpracy. Są to: Daria Zawiałow, Natalia Szroeder, Mata, Taco, Bedoes, Sokół, Ralph Kaminsky, Kiełas, Sentino, Bitamina, Smarki Smark. Pełna lista piosenek poniżej:

 1. ROMANTICPSYCHO
 2. JESIEŃ
 3. PRZYTOBIE
 4. SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ
 5. TĘSKNIĘZASTARYMKANYE
 6. ASPARTAM
 7. COJESTMAŁPY
 8. RUMPELSTILSKIN
 9. GAZPROM
 10. ŚWIATTOMÓJPLACZABAW
 11. AJETLAGTOMÓJNOWYDRAG
 12. TOKYO2020
 13. NIEPŁACZĘPONOTREDAME
 14. ŁAJZA
 15. BUBBLETEA
 16. TOWSZYSTKOBYŁODLACIEBIE
 17. JESTEMKU*WACZARODZIEJEM (Bonus Track #1)
 18. ZŁOTEGLOBY (Bonus Track #2) (Ft. Kukon)
 19. CZŁOWIEKZKSIĘŻYCA (Bonus Track #3)
Najnowsze