Qbik, jakiego nie znacie! Utwór Słodka podbija sieć

2020-10-28 14:06 jj
Kolejny banger od Qubika? Utwór Słodka podbija sieć
Autor: Materiały prasowe ZPR Kolejny banger od Qubika? Utwór Słodka podbija sieć

Qbik wydał utwór Słodka, którym zapowiada swoją płytę. Kawałek przypadł do gustu fanom, którzy zdążyli go obejrzeć już ponad 275 tysięcy razy. Dzięki temu, Qbik kolejny raz wspina się po karcie na czasie w serwisie YouTube.

Kolejny banger od Qbika? Utwór Słodka podbija sieć. Qbik to polski raper, który pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego. Debiutancka płyta Alkobus ukazała się 2 lipca 2018. Album jest utrzymany w stylistyce imprezowej. Utworem Słodka, artysta zapowiada swoje kolejne wydawnictwo, które ma pojawić się niebawem na rynku. O czym opowiada najnowszy banger Qbika? 

ESKA XD #007

Qbik - nowa piosenka Słodka

Piosenka jest powrotem do starego, klubowego, stylu artysty, z którego jest znany. Z drugiej strony Qbik odchodzi w niej od wulgaryzmów i pokazuje swoją romantyczną twarz. Słodka to piosenka o dziewczynie, która jest naturalna, myśląca i nie ma parcia na szkło. Czyżby artysta był zakochany i mówił w utworze o konkretnej osobie? Słodka to świetne i wyważone połączenie dwóch twarzy Qbika - tej nieokiełznanej i szalonej, z tą wrażliwą. Czy będzie to hit na miarę Takiej Damy? Jedno jest pewne – fani z niecierpliwością czekają co Qbik zaprezentuje na swoim albumie.

Najnowsze