PSY feat. will.i.am - ROCKnROLLbaby - hit na Sylwestra 2015! Lepszy Gangnam Style?!

2015-12-01 10:47
Okładka singla
Autor: fot. okładka singla PSY feat. will.i.am - ROCKnROLLbaby - hit na Sylwestra 2015! Lepszy Gangnam Style?!

PSY, czyli twórca wielkiego hitu Gangnam Style powraca! Tym razem prezentuje nam kawałek, w którym gościnnie pojawia się lider zespołu Black Eyed Peas - will.i.am! Sylwester 2015 z piosenką ROCKnROLLbaby z pewnością będzie bardzo udany! Nowa piosenka PSY do posłuchania już teraz na Eska.pl!

Wybraliście już piosenki na Sylwestra 2015? Na pewno nowa piosenka PSY, to jeden z tych utworów, który musi znaleźć się na Waszej liście hitów, z którymi zakończycie ten rok! Nikomu chyba nie trzeba przypominać, że PSY, to twórca wielkiego, internetowego hitu pt. Gangnam Style! Piosenka ROCKnROLLbaby promuje siódmy studyjny album najpopularniejszego koreańskiego wykonawcy. Posłuchajcie nagrania, w którym gościnnie pojawia się will.i.am!

ROCKnROLLbaby - hit na Sylwestra 2015

PSY powraca na rynek muzyczny z nowym materiałem! 1 grudnia 2015 roku w sprzedaży pojawiła się płyta pt. "7TH ALBUM Cider", którą zapowiada numer "ROCKnROLLbaby". Najpopularniejszy koreański muzyk jest szczęśliwy, że mógł współpracować z liderem zespołu Black Eyed Peas:

- Nigdy nie sądziłem, że zaśpiewam w duecie z will.i.am'em. Z tym gościem zrobiliśmy naprawdę coś wielkiego! Prywatnie jestem bardzo usatysfakcjonowany tą piosenką.

Obecnie numerem 1 na świecie jest hit "Hello" Adele, jednak już niebawem może się to zmienić. Wszystko za sprawą właśnie nowego kawałka PSY! Czy tak się stanie? Dajcie znać w komentarzach! 

 

Wcześniej twórczość PSY promowały single "Gentelman", "Hangover" ze Snoop Doggiem, "Father" i oczywiście "Gangnam Style". 

 

RW

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze