Okładka singla

i

Autor: fot. okładka singla PSY feat. will.i.am - ROCKnROLLbaby - hit na Sylwestra 2015! Lepszy Gangnam Style?!

PSY feat. will.i.am - ROCKnROLLbaby - hit na Sylwestra 2015! Lepszy Gangnam Style?!

2015-12-01 10:47

PSY, czyli twórca wielkiego hitu Gangnam Style powraca! Tym razem prezentuje nam kawałek, w którym gościnnie pojawia się lider zespołu Black Eyed Peas - will.i.am! Sylwester 2015 z piosenką ROCKnROLLbaby z pewnością będzie bardzo udany! Nowa piosenka PSY do posłuchania już teraz na Eska.pl!

Wybraliście już piosenki na Sylwestra 2015? Na pewno nowa piosenka PSY, to jeden z tych utworów, który musi znaleźć się na Waszej liście hitów, z którymi zakończycie ten rok! Nikomu chyba nie trzeba przypominać, że PSY, to twórca wielkiego, internetowego hitu pt. Gangnam Style! Piosenka ROCKnROLLbaby promuje siódmy studyjny album najpopularniejszego koreańskiego wykonawcy. Posłuchajcie nagrania, w którym gościnnie pojawia się will.i.am!

ROCKnROLLbaby - hit na Sylwestra 2015

PSY powraca na rynek muzyczny z nowym materiałem! 1 grudnia 2015 roku w sprzedaży pojawiła się płyta pt. "7TH ALBUM Cider", którą zapowiada numer "ROCKnROLLbaby". Najpopularniejszy koreański muzyk jest szczęśliwy, że mógł współpracować z liderem zespołu Black Eyed Peas:

- Nigdy nie sądziłem, że zaśpiewam w duecie z will.i.am'em. Z tym gościem zrobiliśmy naprawdę coś wielkiego! Prywatnie jestem bardzo usatysfakcjonowany tą piosenką.

Obecnie numerem 1 na świecie jest hit "Hello" Adele, jednak już niebawem może się to zmienić. Wszystko za sprawą właśnie nowego kawałka PSY! Czy tak się stanie? Dajcie znać w komentarzach! 

 

Wcześniej twórczość PSY promowały single "Gentelman", "Hangover" ze Snoop Doggiem, "Father" i oczywiście "Gangnam Style". 

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE