PSY - 7th Album online: na płycie Ed Sheeran! [Piosenki, tracklista, informacje]

2015-12-01 20:47
Zdjęcie okładki płyty 7th Album
Autor: fot. okładka płyty PSY - 7th Album online: na płycie Ed Sheeran! [Piosenki, tracklista, informacje]

Płyta PSY 7th Album (Cider) jest już online! Nowe piosenki na krążku w oficjalnej sprzedaży pojawiły się 1 grudnia 2015 roku Czy wśród nich jest utwór na miarę Gangnam Style? Być może tak, bo gościnnie na albumie koreańskiej gwiazdy pop pojawił się między innymi: will.i.am i Ed Sheeran! Tracklista, piosenki i informacje do sprawdzenia na ESKA.pl

Po raz pierwszy od osiągnięcia światowej sławy z Gangnam Style - PSY wydał nowy album! Płyta 7th Album (Cider), to siódmy studyjny w dorobku Koreańczyka krążek, ale pierwszy, na którym pojawiają się wielkie gwiazdy! To wydawnictwo promują dwa single. Zarówno piosenka z will.i.am'em, jak i Ed'em Sheeranem ma szanse zdobyć najważniejsze listy przebojów na całym świecie. 7th Album online posłuchacie poniżej! 

7th Album online

PSY na rynek muzyczny powraca z bardzo mocnym uderzeniem. Nowy materiał Koreańczyka pojawił się w sprzedaży 1 grudnia 2015 roku. Zanim jednak pojawiła się płyta, listy hitów na całym świecie podbijały utwory: "Gentelman", "Hangover" ze Snoop Doggiem, no i oczywiście "Gangnam Style". Czy na nowym krążku znajdziemy przeboje na miarę tych wcześniejszych singli? Najprawdopodobniej tak! Tracklistę "7th Album" wypełnia 9 skocznych numerów i już teraz największy szum w internecie robi produkcja, w której wziął udział will.i.am. 

PSY - Dance Jockey

Otwierający płytę kawałek, który brzmieniem przywołuje nam lata 90. XX wieku. Utwór opowiada o świętującym wygraną dżokeju! 

PSY - I Remember You (feat. Zion.T)

Co ciekawe, to jeden z najspokojniejszych utworów na płycie "7th Album Cider". 

 

PSY - Napal Baji

Wraz z piosenką pojawił się teledysk do tego nagrania! Co oznacza tytuł? Poznajcie szczegółowe informacje na temat "Napal Baji"!

 

PSY - DADDY (feat. CL of 2NE1)

Jakiś czas temu PSY wydał piosenkę pt. Father". Teraz, doczekaliśmy się drugiej "ojcowskiej piosenki" zatytułowanej po prostu: "Daddy".

 

PSY - Dream (feat. XIA of JYJ)

Kolejna koreańska piosenka na płycie, która ma angielski tytuł. Posłuchajcie opowieści o tym, że marzenia się spełniają.

 

PSY - ROCKnROLLbaby (feat. will.i.am)

To jeden z hitów na Sylwestra 2015?! Najpopularniejszy koreański muzyk jest szczęśliwy, że mógł współpracować z liderem zespołu Black Eyed Peas: - Nigdy nie sądziłem, że zaśpiewam w duecie z will.i.am'em. Z tym gościem zrobiliśmy naprawdę coś wielkiego! Prywatnie jestem bardzo usatysfakcjonowany tą piosenką.

 

PSY - The Day Will Come (feat. Jun In Kwon)

W kawałku zostały wykorzystane sample muzyki z gatunku "grime". Jednym z pierwszych prekursorów tego stylu był Kanye West, a później Tinie Tempah.

 

PSY - Ahjussi Swag [feat. Gaeko of Dynamic Duo]

To kawałek, który momentami przypomina nieco kawałek "Birthday Sex" od Jeremih. 

 

PSY - Sing (PSYMix) [with Ed Sheeran]

Nowa wersja hitu, który szturmem podbijał listy przebojów. Fani Ed'a Sheerana z pewnością są zaskoczeni innym brzmieniem kawałka z płyty "x", prawda? :)

 

Kim jest PSY?

Park Jae Sang - uznaje się go za króla K-Popu oraz serwisu YouTube. PSY, to absolutny rekordzista pod względem liczby odtworzeń teledysku do "Gangnam Style". Artysta w swojej karierze przeżywał również mniej miłe chwile. Władze Korei Południowej zakazały sprzedaży jego dwóch pierwszych albumów, ponieważ uznano, że zawiera on "nieodpowiednie treści". Jak wiemy, cenzura w krajach azjatyckich jest bardzo mocno przestrzegana. Artysta wielokrotnie za jej łamanie, był karany grzywną. 

 

Jeszcze nie macie dosyć? Muzyczny klimat zapewnią Wam najlepsze filmy na eskaGO. Wśród nich jest dokument Lady Gaga: Na Krawędzi. To świetna historia jednej z największych skandalistek współczesnej sceny:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze