Przyjaciółka Michała Szpaka z debiutancką piosenką! Violet Oliferuk objawieniem rynku!

2020-05-01 13:33 RW
Przyjaciółka Michała Szpaka z debiutancką piosenką! Violet Oliferuk objawieniem rynku!
Autor: Mateusz Jagielski/East News (Michał Szpak) Przyjaciółka Michała Szpaka z debiutancką piosenką! Violet Oliferuk objawieniem rynku!

Violet Oliferuk, czyli gwiazda The Voice of Poland 10, debiutuje na rynku muzycznym! 1 maja 2020 "psiapsi siostra", bo tak nazwał Michał Szpak swoją przyjaciółkę, wydała utwór zatytułowany Przezroczysta. Artystka zachwyciła w muzycznym programie, dlatego nie można pominąć jej debiutu. Jest to bardzo dobry debiut, o czym możecie się przekonać - na ESKA.pl!

Violet Oliferuk pochodzi z Bielska Podlaskiego, ale od lat mieszka w Los Angeles, gdzie razem z siostrami prowadzi firmę medyczną oraz szkoli swój warsztat muzyczny. W tym drugim pomaga jej Stevie Mackey, znany ze współpracy z takimi artystami jak: Jennifer Lopez, JoJo, Selena Gomez, Rosalia czy Lenny Kravitz. Polska publiczność poznać ją mogła za sprawą udziału w programie The Voice of Poland. Po emisji odcinków z udziałem Violet, zrobiło się o niej naprawdę głośno. Na przesłuchaniu w ciemno wykonała utwór Walk me home od P!nk. Swój fotel odwrócił Michał Szpak. Był bardzo zaskoczony, kiedy zobaczył na scenie swoją psiapsi siostrę

Zobacz: Michał Szpak do swojej przyjaciółki: - Zaraz wykopię cię z tej sceny! [WIDEO]

Violet udało się dojść w programie aż do etapu bitew. Podczas nokautu trener wyeliminował ją jednak, tłumacząc swoją decyzję słowami: Jeśli mam być sprawiedliwy, to nie mogę z powodu własnych uczuć skrzywdzić kogoś, kto jest lepszy. W życiu nie ma łatwych decyzji… Ta sytuacja jednak nie wpłynęła negatywnie na ich prywatną relację. Wręcz przeciwnie - trwale ją umocniła. 

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Przyjaciółka Michała Szpaka - nowa piosenka

Muzyka towarzyszy Violet od dzieciństwa. Od 8 roku życia śpiewa i gra na pianinie, jednak dopiero teraz zdecydowała się opublikować swój pierwszy oficjalny singiel Przezroczysta” Piosenka opowiada historię, która wzrusza do łez i pokazuje jej pobyt w Polsce od najbardziej emocjonalnej strony. Artystka przyznaje, że to najbardziej intymna rzecz, jaką postanowiła publicznie zaprezentować. Na swoim instagramie opublikowała post: 

PRZEZROCZYSTA. TO NIE BEDZIE HIT ALE MAM TO GDZIEŚ. Zawsze myślałam że mój pierwszy singiel to będzie dynamit... Wszyscy tak myśleli. Ja jestem wariatką....Ale okazało się, że gdy zaczęliśmy pracować nad utworami... Żadna energetyczna propozycja nie była dla mnie. Ta piosenka opisuje ostatnie pół roku mojego życia. Gdybym wtedy śpiewała o tym że jestem szczęśliwa musiałbym kłamać. Wszystko co wydarzyło się, gdy wróciłam do Polski by znów zawalczyć o swoje marzenia, było dla mnie dużo trudniejsze niż założyłam. Oczekiwania, presja, wyścig ze wszystkimi którzy mają pomysł na to kim powinnam być i kogo mam słuchać. Bo przecież wszyscy wiedza najlepiej. Sama wystawiłam się na ocenę, zostałam jej poddana - "...skończony sen...". Na końcu jednak ocenić samą siebie - i nie żałuje niczego co się wydarzyło. W ostatnie pół roku przeżyłam 10 lat, zacementowałam i stworzyłam relacje które zostaną ze mną do końca życia i dowiedziałam się o sobie, że nieważne gdzie dojdę, ważne że idę a czasem nawet biegnę tak szybko, że aż mi cycki podskakują!! Wszystkie emocje, które wtedy przelewały się tydzień po tygodniu przez moje życie, dziś wlane są w jedną piosenkę. Oddaje Wam swoje serce. A jak ten dziwny okres minie to dowalę Wam radością w muzie!!! Bo jest jej we mnie znów coraz więcej.

Do stworzenia utworu Violet zaprosiła Piotra Siejkę, który współpracował m.in. z Edytą Górniak, Natalią Kukulską czy Kasią Cerekwicką. Tekst do Przezroczystej napisał natomiast Maciek Wasio. Viola zrealizowała więc swoje marzenie z dzieciństwa i śmiało mówi, że nie wyobraża sobie, aby ktoś inny lepiej trafił w to, co chciała przekazać.

Violet Oliferuk - kim jest?

Violet Oliferuk pochodzi z Bielska Podlaskiego ale jako nastolatka postanowiła wyruszyć w podróż za marzeniami, która ostatecznie zaprowadziła ją do Los Angeles. Obecnie, razem z siostrami, Violet zajmuje się firmą medyczną, ale jej największym marzeniem jest śpiewanie. Wiedziała o tym już jako mała dziewczynka, kiedy słuchała utworów swoich ulubionych wokalistek, m.in. Joss Stone, Lauryn Hill, Toni Braxton czy Christiny Aguilery.

Najnowsze