Przy jej piosenkach płakali wszyscy. W końcu powróciła z nową muzyką!

Birdy
Autor: YouTube/Birdy

Chyba nie ma osoby, u której utwór Skinny Love nie wywołał żadnych emocji. Wykonująca go czternastoletnia wówczas Birdy właściwie z miejsca stała się międzynarodową gwiazdą, a jej kolejne projekty również cieszyły się sporym zainteresowaniem. W pewnym momencie wokalistka jednak zniknęła. Po pięciu latach od wydania ostatniego studyjnego krążka w końcu powraca.

Birdy - nowa piosenka utalentowanej 24-latki w końcu trafiła do sieci i już zbiera świetne recenzje od stęsknionych za jej głosem fanów. Aż ciężko w to uwierzyć, ale ostatni album studyjny angielskiej piosenkarki Beautiful Lies ukazał się w 2016 roku. Po wydaniu longplaya artystka nieco się wycofała. Pod koniec 2020 roku wydała co prawda EP-kę Piano Sketches, jednak na oficjalną zapowiedź jej kolejnego krążka musieliśmy poczekać do stycznia 2021 roku. W piątek, 22 stycznia, do sieci trafioa nowa kompozycja Birdy zatytułowana Surrender. Wielbiciele gwiazdy po raz kolejny otrzymali dawkę subtelnych, bardzo emocjonalnych dźwięków.

Birdy dała się poznać szerszej publiczności w 2011 roku, kiedy to jako czternastolatka zaprezentowała swój debiutancki singiel Skinny Love, będący coverem utworu z repertuaru grupy Bon Iver. Piosenka w wersji nastolatki z miejsca zdobyła uznanie na świecie, a Birdy stała się jedną z najpopularniejszych młodych wokalistek. Polscy fani mieli okazję usłyszeć ją na żywo w 2017 roku, gdy wspólnie z zespołem wystąpiła na Kraków Live Festival. Nowa piosenka Surrender to otwarcie nowego rozdziału w jej karierze.

Nowości Muzyczne 2021 - imprezowe kawałki podnoszą temperaturę na koniec zimy!

Birdy - nowa piosenka

24-letnia dziś szykuje się do wydania swojego kolejnego, czwartego albumu studyjnego. Płyta zatytułowana Young Heart ukaże się już niebawem, bo na wiosnę, 30 kwietnia 2021. Fani wokalistki mogą spodziewać się kolejnych emocjonalnych utworów, za które świat pokochał Birdy blisko dekadę temu. Gwiazda sama mówi, że jej nadchodzące wydawnictwo jest najlepszym, jakie nagrała.

Najnowsze