Przejmujemy Jutuby czy Wakacje - który numer Friza jest twoim ulubionym?​

2020-07-09 17:02 Maksymilian Kluziewicz
Friz
Autor: YouTube/ Karol Friz Wiśniewski

Friz to bez wątpienia najpopularniejszy obecnie twórca internetowy. Każdy z jego filmów generuje miliony wyświetleń, a jego profil na Instagramie obserwują ponad dwa miliony użytkowników. Największą popularnością na kanale youtubera cieszy się jednak piosenka Przejmujemy Jutuby, którą Karol nagrał ze swoją ekipą. Niedawno w sieci pojawił się jego nowy numer Wakacje. Na ESKA.pl możecie zdecydować, który z nich jest lepszy.

Friz - nowa piosenka znanego youtubera jeszcze lepsza od poprzedniej? To wy zdecydujecie o tym w sondzie dostępnej na ESKA.pl. Wystarczyły niespełna dwie doby, by zamieszczony na kanale Friza teledysk do kawałka Wakacje przekroczył magiczną liczbę dwóch milion wyświetleń. Niedługo po tym, jak utwór wraz z kolorowym klipem zadebiutował w sieci, fani najpopularniejszego obecnie twórcy internetowego zaczęli porównywać ją z wydanym w lutym 2020 roku hitem Przejmujemy Jutuby. Numer do dziś wygenerował ponad 50 milionów wyświetleń i przez długi czas utrzymywał się na samym szczycie karty na czasie.

Friz wielokrotnie udowodnił już, że umie zaskakiwać swoich fanów. Nic dziwnego, że ma ich całą rzeszę. Ponad dwa miliony obserwujących na Instagramie, prawie cztery miliony subskrybentów na YouTubie - te liczby na każdym zrobią wrażenie. W związku z premierą kawałka Wakacje na ESKA.pl przygotowaliśmy sondę, w której to wy - fani Friza - decydujecie, który z jego numerów bardziej was rozbujał.

Fanka o Team X, debiutanckim singlu i nie tylko! WYWIAD

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Friz - piosenki

To na pewno nie jest łatwy wybór. EKIPA x WIP BROS czy FRIZ x PATEC? Jak można się było spodziewać, numer Wakacje stał się mega hitem sieci chwilę po dodaniu. Obecnie znajduje się w top 20 najpopularniejszych filmów na polskim YouTubie. Poniżej zamieściliśmy sondę, w której to wy decydujecie, który z numerów z udziałem bardzo znanego youtubera jest większym hitem.

Najnowsze