Prymus czy zdolny, ale leniwy - jakim typem ucznia jesteś? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź!

2022-09-12 12:40
Dobry start: To już ostatni moment na złożenie wniosku o wyprawkę na rok szkolny 2022/23
Autor: pexels/Pixabay

Wrzesień, to idealny miesiąc, by sprawdzić jakim typem ucznia jesteś. Być może dzięki temu poznasz swoje największe zalety, które będziesz mógł wykorzystać w szkole! Twoje odpowiedzi na pytania ujawnią o tobie całą prawdę! Jesteś na to gotowy?

Jakim typem ucznia jesteś? Nauczyciele mają cię za zdolnego, ale leniwego, czy w oczach niektórych zostałeś już skreślony? A może jesteś prymusem i mądrą głową, z którą każdy chce siedzieć? Rok szkolny 2022/23 już się rozpoczął, ale nigdy nie jest za późno, by sprawdzić co w tobie drzemie i odpowiednio przygotować się do nauki w najbliższych miesiącach. Mamy dla was kilka pytań, które ujawnią o was całą prawdę! Obiecujemy, że będziemy dyskretni i nie prześlemy wyników waszym nauczycielom. Pamiętajcie, by odpowiadać na pytania zgodnie z prawdą. Nie ma czego się wstydzić, przecież każdy z nas ma coś za uszami :)

Jak będzie wyglądało twoje życie za 10 lat? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swoją przyszłość!

Prymus czy zdolny, ale leniwy - jakim typem ucznia jesteś? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Zbliża się szkolne przedstawienie. Jaką będziesz pełnił rolę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze